Szkółki tenisowe

Szkółki tenisowe

Szkółki tenisowe

Od początku swojej działalności  klub zajmuje się szkoleniem dzieci i młodzieży z terenu Miasta i Gminy Ostróda co jest priorytetem 
 
głównego sponsora klubu firmy Animex Foods – właściciela marki Morliny. Zakup sprzętu dla dzieci, koszty treningów, wyjazdów, szkoleń i 
 
trenerów w dużej mierze pokrywane są właśnie przez sponsora jakim jest Animex Foods.  Klub ciągle rozwijał swoje szkółki dla dzieci i 
 
młodzieży a młodzi zawodnicy klubu z logo Morliny i Ostróda na plecach zdobyli kilkadziesiąt medali Mistrzostw Polski w różnych 
 
kategoriach wiekowych . Najlepsi z nich będąc w późniejszym okresie zawodnikami  klubu brali udział w Igrzyskach Olimpijskich i zdobywali 
 
medale w Mistrzostwach Europy i Świata.
 
Trenerami w klubie są:
 
Tomasz Krzeszewski
Dong Rui Fang
Tomasz Sposób
Szymon Babalski
Bartosz Szarmach
 
Grupa początkująca:
  • Adam Ziulewski 08.09.2005
  • Stanisław Golubski 19.09.2005
  • Damian Wiszowaty 14.04.2006
  • Olaf Kiełkiewicz 05.07.2006
  • Tomasz Kopeć 22.08.2006
  • Jakub Dembski 16.11.2006
  • Karol Zakrzewski 08.01.2007
  • Alan Ściepuro 24.05.2007
  • Jakub Giżyński 29.05.2007
  • Aleksandra Nowicka 31.12.2007
  • Sandra Rodzik 01.01.2008
  • Bartosz Zdunek 12.05.2008
  • Agata Szudzińska 19.05.2008
  • Mateusz Smurzyński 08.09.2008
  • Przemysław Kopeć 01.06.2009
  • Jakub Dong 29.10.2009
  • Oliwia Wiszowata 08.08.2010
  • Igor Pażdziorko
    Szymon Kosek
    Marcin Ługiewicz
  • Paweł Osiński
    Bartosz Wrzesiński
  • Julia Pankowska
    Julia Gros
    Adam Chorzelewski
    Filip Gwiazda
    Adrian Dwórznik
    Tola Wiergowska
    Martyna Jędraszek
    Beata Jędraszek
    Kacper Makowski
    Jowita Mróz
    Patryk Wiśniewski
    Emilia Kosek
    Szymon Wiśniewski
    Dawid Zawadzki
    Paweł Trzęślewicz
    Szymon Naworski
    Hubert Kaczyński
    Michał Grzeszczak

Młodzicy:

  • Igor Jankowski 2004-10-25

Kadeci:

  • Mi Rui Je 2002-10-17
  • Jakub Klimczewski 2002-10-15
  • Marta Kawiak 2003-04-28

Juniorzy:

  • Mateusz Lipiński 1999-11-01
  • Krystian Kawiak 1999-11-27
  • Paweł Michalak 2000-02-08
  • Jędrzej Żebrowski 2000-03-22
  • Wojciech Chrząszcz 2000-03-24
  • Kacper Petaś 2000-07-15

Młodzieżowcy:

  • Kamil Jarmołowicz 1996-11-05
  • Bartosz Kraszyński 1998-10-12
  • Jacek Barbachowski 1998-10-18