Brak meczów

Medaliści Mistrzostw Świata Juniorów piszą historię

Medaliści Mistrzostw Świata Juniorów piszą historię

Od 2004 roku rozgrywane są Mistrzostwa Świata Juniorów, a wielu znakomitych zawodników z sukcesami w tych zawodach trafiło do klubów LOTTO Superligi. W większości edycji MŚJ stawali na podium pingpongiści, którzy później grali w polskich drużyn. W tym gronie są brązowi medaliści turnieju drużynowego sprzed 7 lat – Jakub Dyjas,…

Chan-Hyeok w Fibrain AZS Politechnice

Chan-Hyeok w Fibrain AZS Politechnice

W nowym sezonie LOTTO Superligi w Fibrain AZS Politechnice Rzeszów będzie występował Park Chan-Hyeok z Korei Płd. Dotychczas występował w Poltarex Pogoni Lębork. To Wicemistrz Świata Juniorów w deblu z 2013 roku.

- Park Chan-Hyeok jest bardzo dobrym zawodnikiem, który wysokie umiejętności pokazał w kilku meczach w polskich rozgrywkach oraz…

Deblowy partner Fan Zhendonga wraca do Bydgoszczy

Deblowy partner Fan Zhendonga wraca do Bydgoszczy

Niewielu zawodników na świecie miało okazję grać w deblu razem z genialnym Chińczykiem Fan Zhendongiem. Jednym z nim jest Koreańczyk Kang Dongsoo, który po rocznej przerwie wraca do LOTTO ZOOleszcz Gwiazdy Bydgoszcz.

O transferze Azjaty poinformował menedżer bydgoskiego zespołu Zbigniew Leszczyński. Kang Dongsoo to kolejny, po Mateuszu Ufnalu, obrońca, który…

Machi nr 1 w historii Gwiazdy

Machi nr 1 w historii Gwiazdy

"Takiego tenisisty stołowego nie mieliśmy w historii naszego klubu. Swoją grą w pierwszym sezonie Asuki Machi pokazał, że jest znakomitym sportowcem i cieszę się, że będzie występował w Bydgoszczy również w nowych rozgrywkach LOTTO Superligi" – mówi Zbigniew Leszczyński, prezes i menedżer LOTTO ZOOleszcz Gwiazdy Bydgoszcz.

Były Mistrz Świata Juniorów…

Dekorglass po raz 3 zagra w Lidze Mistrzów

Dekorglass po raz 3 zagra w Lidze Mistrzów

Z Jakubem Dyjasem, Andrejem Gaciną i Wei Shihao w składzie Dekorglass Działdowo po raz 3 w historii zagra w Lidze Mistrzów. Będzie rywalizował od rundy wstępnej, co jest nowością w systemie rozgrywek. Natomiast pewne miejsce w fazie grupowej ma polski klub z największym doświadczeniem międzynarodowym w ostatnich latach – Dartom…

Zmarł pięciokrotny mistrz Polski w tenisie stołowym Janusz Kusiński

Zmarł pięciokrotny mistrz Polski w tenisie stołowym Janusz Kusiński

W wieku 84 lat zmarł w poniedziałek w Warszawie pięciokrotny mistrz Polski w grze pojedynczej w tenisie stołowym Janusz Kusiński – poinformował jego syn Marcin, który w karierze wywalczył dwa złote medale IMP.

- Tata był prekursorem tenisa stołowego w naszej rodzinie. Przez dwie dekady zdobywał medale w mistrzostwach kraju,…

Rodzinne treningi Kulczyckiego

Rodzinne treningi Kulczyckiego

"Treningi pod okiem taty i z bratem Alanem w Gorzowie oraz z moją dziewczyną i jej tatą w Białymstoku w dużym stopniu pomogły mi zwyciężyć w turnieju LOTTO z Gwiazdą" - mówi Samuel Kulczycki, reprezentant Polski i lider światowego rankingu juniorów.

Samuel Kulczycki, który za miesiąc skończy 18 lat, był…

Samuel Kulczycki najlepszy w „LOTTO z Gwiazdą” w Bydgoszczy

Samuel Kulczycki najlepszy w „LOTTO z Gwiazdą” w Bydgoszczy

Zwycięstwem Samuela Kulczyckiego zakończył się turniej „LOTTO z Gwiazdą” z okazji jubileuszu 100-lecia istnienia Klubu Sportowego Gwiazda Bydgoszcz. W finale pokonał Konrada Kulpę 3:2, chociaż w ostatnim secie przegrywał 2:5.

Samuel Kulczycki sprawił sobie przedwczesny prezent na 18 urodziny, które będzie obchodził 9 sierpnia. Nowy zawodnik wicemistrza Niemiec TTF Liebherr…

Tomasz Gollob wylosował grupy "LOTTO z Gwiazdą"

Tomasz Gollob wylosował grupy

Jeden z najsłynniejszych polskich sportowców, Indywidualny Mistrz Świata w jeździe na żużlu z 2010 roku Tomasz Gollob losował w czwartkowy wieczór grupy turnieju „LOTTO z Gwiazdą”. Zawody z okazji 100-lecia istnienia Klubu Sportowego Gwiazda Bydgoszcz rozpoczną się jutro o g. 10:00 w hali przy ul. Bronikowskiego 45.

W grupie A…

W nowym sezonie podział na grupę mistrzowską i spadkową

W nowym sezonie podział na grupę mistrzowską i spadkową

"W nowym sezonie, po pierwszej rundzie sześć klubów powalczy o mistrzostwo Polski, a siedem pozostałych o utrzymanie” – mówi Zbigniew Leszczyński, który został wybrany na kolejną kadencję prezesem LOTTO Superligi, spółki prowadzącej rozgrywki elity tenisistów stołowych.
 
W sezonie 2020/2021 wystąpi 13 klubów. Tytułu broni PKS Kolping Frac Jarosław, zaś absolutnym…