Uczelnia Państwowa z najbardziej doświadczonym składem

Uczelnia Państwowa z najbardziej doświadczonym składem

Uczelnia Państwowa Zamość będzie miała najbardziej doświadczony zespół w LOTTO Superlidze w sezonie 2021-22. Do 38-letniego Anglika Andrew Baggaleta dołączyli jego rówieśnicy Daniel Górak i Filip Szymański oraz 41-letni Egipcjanin Ahmed Ali Saleh.

- W ostatnich latach Ahmed Ali Saleh dobrze prezentował się w lidze tureckiej w barwach Fenebahce Stambuł…

Mnóstwo ciekawych zmian kadrowych w LOTTO Superlidze

Mnóstwo ciekawych zmian kadrowych w LOTTO Superlidze

15 sierpnia upływa termin zgłaszania tenisistów stołowych do LOTTO Superligi. W poszczególnych klubach nie brakuje nowych bardzo ciekawych nazwisk i wszystko wskazuje na to, że czołowe drużyny będą się jeszcze wzmacniać. Interesująco zapowiada się walka o tytuł Mistrza Polski, który bronić będzie Dekorglass Działdowo.

Największy jak dotąd transfer to pozyskanie…

Redzimski z 3 medalami Mistrzostw Europy Kadetów

Redzimski z 3 medalami Mistrzostw Europy Kadetów

Świetnie grający w poprzednim sezonie LOTTO Superligi 14-letni Miłosz Redzimski (Dartom Bogoria Grodzisk Maz.) zdobył aż 3 medale podczas zakończonych w Varażdinie Mistrzostw Europy Kadetów.

Reprezentant Polski wywalczył złoto w grze mieszanej z Wiktorią Wróbel oraz brąz w grze pojedynczej i podwójnej z Alanem Kulczyckim, który od września ma…

Sun Shiyu w Bogorii

Sun Shiyu w Bogorii

7-krotny Mistrz Polski Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki podpisał kontrakt z 21-letnim leworęcznym Chińczykiem Sun Shiyu. Dołączy do zespołu, którego barwy reprezentują Marek Badowski, Miłosz Redzimski, Grek Panagiotis Gionis i Czech Pavel Sirucek.

- Szukaliśmy leworęcznego zawodnika, który dołączyłby do naszej drużyny, a także wzbogaciłby grupę treningową w Grodzisku Mazowieckim. Po…

Zokhid Kenjaev w Sokołowie

Zokhid Kenjaev w Sokołowie

Pierwszy reprezentant Uzbekistanu zagra w LOTTO Superlidze. Bardzo mocny skład kompletuje Sokołów S.A. Jarosław, a nowym zawodnikiem w drużynie prezesa Kamila Dziukiewicza jest Zokhid Kenjaev, Olimpijczyk z Rio de Janeiro.

29-letni Zokhid Kenjaev (ur. 30 marca 1992 roku) w swojej karierze pokonał m.in. Japończyka Tomokazu Harimoto (dziś nr 4…

Kujawsko-Pomorskie z największą liczbą drużyn

Kujawsko-Pomorskie z największą liczbą drużyn

Niewiele ponad miesiąc pozostał do rozpoczęcia sezonu w LOTTO Superlidze. Po raz kolejny największą liczbą klubów ma województwo kujawsko-pomorskie. Ten region reprezentują 3 kluby - LOTTO ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz, Energa Manekin Toruń, Olimpia-Unia Grudziądz. W sezonie zasadniczym tamtejsi kibice obejrzą 3 mecze derbowe, a koleje są możliwe w drugiej części…

Po awansie do LOTTO Superligi zagrają w... 2 lidze

Po awansie do LOTTO Superligi zagrają w... 2 lidze

Różnie toczą się losy znanych krajowych tenisistów stołowych. Dwóch zawodników po awansie ze swoimi klubami do LOTTO Superligi już wkrótce zagra w... 2 lidze. Jednym z nich jest Piotr Chmiel, który opuszcza Morliny Ostróda i zagra w Starcie Zduńska Wola.

- Podpisałem umowę z ambitnym klubem, który chce wrócić na…

Losowanie Champions League w szczęśliwym dla Polaków Varażdinie

Losowanie Champions League w szczęśliwym dla Polaków Varażdinie

Dzień po zakończeniu jakże udanych dla Polaków Mistrzostw Europy Juniorów w Varażdinie, w tym chorwackim mieście przeprowadzone zostało losowanie Ligi Mistrzów. Zwycięzca LOTTO Superligi Dekorglass Działdowo zagra od 1 fazy grupowej, a Wicemistrz LOTTO Superligi Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki jest rozstawiony i wystąpi w 2 fazie grupowej.

Do zmagań w…

Mistrzowska seria Samuela Kulczyckiego

Mistrzowska seria Samuela Kulczyckiego

Aż z 4 medalami z chorwackiego Varażdinu wróci do Polski Samuel Kulczycki. Po złotym medalu w zawodach drużynowych z Maciejem Kubikiem, Miłoszem Redzimskim, Szymonem Kolasą i Łukaszem Sokołowskim i brązowym krążku w mikście z Anną Brzyską, w sobotę dołożył dwa kolejne. Najpierw z Maciejem Kubikiem zostali Mistrzami Europy Juniorów w…

Trwa medalowa passa Kulczyckiego

Trwa medalowa passa Kulczyckiego

Już 2 medale zdobył Samuel Kulczycki w Mistrzostwach Europy Juniorów w chorwackim Varażdinie. W piątek wywalczył brąz z Anną Brzyską w grze mieszanej. Wcześniej sięgnął po złoto w zawodach drużynowych z Maciejem Kubikiem, Miłoszem Redzimskim, Szymonem Kolasą i Łukaszem Sokołowskim.
 
Samuel Kulczycki i Anna Brzyska wygrali w mikście 4 mecze,…