Brak meczów

Czech Open: Kou Lei i Pavel Sirucek rozstawieni

Czech Open: Kou Lei i Pavel Sirucek rozstawieni

Kou Lei z PKS-u Kolping FRAC Jarosław oraz Pavel Sirucek zostali rozstawieni w turnieju gry pojedynczej Czech Open. Ukrainiec wystartuje z "dwunastką" a Czech z "szesnastką". Turniej w Ołomuńcu rozpoczyna się jutro.

Oprócz tej dwójki na start w Czechach zdecydowali się:

  • Wang Yang, Taku Takakiwa (Dekorglass Działdowo)
  • Tomas Konecny (PKS…

Wystartowała Bundesliga!

Wystartowała Bundesliga!

 

W ten weekend wystartowała niemiecka Bundesliga. Premierową kolejkę roczpoczęło spotkanie: Borussia Düsseldorf - TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell. Reszta spotkań odbyła się w niedzielę.

Borussia Düsseldorf - TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell 3:2
 
Omar ASSAR - Ruwen FILUS 2:3 /8:11, 11:5, 8:11, 11:9, 8:11/
Timo BOLL - Xi WANG 3:0 /11:8, 11:7, 11:5/
Kristian KARLSSON - Tomislav PUCAR 3:1 /11:5, 11:8, 9:11, 11:7/
Omar ASSAR -…

Srebrny Matsudaira!

Srebrny Matsudaira!

Zawodnik Dekorglassu Działdowo - Kenta Matsudaira zajął 2. miejsce podczas turnieju singla ITTF World Tour Asarel Bulgaria Open. Japończyk przegrał w finale z Xu Xinem 1:4.
 
Pingpongista Dekorglassu - Kenta Matsudaira (7) przegrał w finale z rozstawionym z nr 2 - Xu Xinem. Wcześnie ograł m.in.: Tomokazu Harimoto (w półfinale…

Brąz Badowskiego w Panagiuriszte!

Brąz Badowskiego w Panagiuriszte!

Z bardzo dobrej strony w turnieju U21 Asarel Bulgaria Open pokazał się nowy zawodnik Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki - Marek Badowski. Wicemistrz Polski dotarł aż do półfinału. Tym samym wywalczył brązowy medal!
 
Nowy nabytek Dartomu Bogorii w turnieju singla U21 przegrał dopiero w półfinale. Badowski musiał uznać wyższość Chińczyka i…

Konecny: Szukałem nowych wyzwań

Konecny: Szukałem nowych wyzwań

"Z 3S Polonią Bytom dwa razy zdobyłem brązowy medal, ale nie było już szans na wyższą pozycję w LOTTO Superlidze. Szukałem nowych wyzwań" - stwierdził 32-letni czeski tenisista stołowy Tomas Konecny, który podpisał umowę z mistrzem Polski Kolpingiem Frac Jarosław.

Po zdobyciu mistrzostwa kraju, menedżer Kamil Dziukiewicz zdecydował się na…

Mistrz nadal głodny sukcesów

Mistrz nadal głodny sukcesów

Po historycznym sezonie, w którym PKS Kolping FRAC Jarosław sięgnął po swoje pierwsze mistrzostwo kraju oraz triumf w Pucharze Polski, czarno - pomarańczowi chcą obronić tytuł. "Z niecierpliwością czekam na inaugurację sezonu LOTTO Superligi" - przyznaje Kamil Dziukiewicz.
 
Sezon 2017/2018 na długo zapadnie w pamięci jarosławian. Najpierw sięgnęli po pierwsze…

Leszczyński: Wang Jianan szukał stabilizacji

Leszczyński: Wang Jianan szukał stabilizacji

Niepokonany w poprzednim sezonie LOTTO Superligi Wang Jianan, w kolejnych rozgrywkach wystąpi w ZOOLeszcz Gwieździe Bydgoszcz. "Olimpijczyk z Rio de Janeiro szukał stabilnego klubu” – stwierdził menedżer bydgoszczan Zbigniew Leszczyński.
 
Pierwszy w historii polskiej ligi reprezentant afrykańskiego kraju (Kongo) jesienią ubiegłego roku grał w Spójni Warszawa. W barwach beniaminka wygrał…

Pingpongowy PGE Narodowy

Pingpongowy PGE Narodowy

Już w sobotę 1 września między 10.00 a 20.00 PGE Narodowy zamieni się w pingpongowe centrum nie tylko Polski, ale i całego świata. Tego dnia odbędzie się druga edycja Pingpongowego PGE Narodowego. Wydarzenie będzie zorganizowane z jeszcze większym rozmachem, niż zeszłoroczna, premierowa edycja. Dla uczczenia w sportowy sposób setnej rocznicy…

Gwiazdy pożegnają Błaszczyka!

Gwiazdy pożegnają Błaszczyka!

Gwiazdy tenisa stołowego - Vladimir Samsonov, Werner Schlager, Joergen Persson i oficjalnie kończący karierę Lucjan Błaszczyk - wystąpią 1 września w drugiej edycji "Pingpongowego PGE Narodowego". Na płycie stołecznego obiektu będzie 100 stołów do gry na 100-lecie niepodległości.

- Po wielkim sukcesie zeszłorocznego wydarzenia, wiedzieliśmy, że musimy pójść za ciosem…