prev
 • 19 Maj
  18:00
 • 19 Maj
  18:00
 • 06 Cze
  18:00
 • 06 Cze
  18:00
 • 10 Cze
  16:00
next

W Bytomiu bez zmian

W Bytomiu bez zmian
 
Bez zmian do nowego sezonu LOTTO Superligi przystąpi 3S Polonia Bytom. Działacze zdobywcy Pucharu Polski prowadzili rozmowy z Chińczykiem Liu Yi, jednak do podpisania kontraktu nie doszło.
 
- Zostaje trójka, która grała dla Bytomia w sezonie 2016/2017, czyli Tomas Konecny, Robert Floras i Paweł Chmiel - mówi Michał Napierała, trener…

Grają w China Open. Wong i Matsudaira rozstawieni

Grają w China Open. Wong i Matsudaira rozstawieni
 
W Chengdu trwa właśnie jeden z najbardziej prestiżowych turniejów w cyklu ITTF World Tour Platinum - China Open. Faworytami zawodów są gospodarze, jednak wśród najwyżej rozstawionych graczy imprezy jest Wong Chun Ting z Dekorglassu Działdowo.
 
Zawodnik brązowych medalistów LOTTO Superligi w Chengdu rozstawiony jest z numerem szóstym i do rywalizacji…

Druga runda Ho i Wonga w Tokio

Druga runda Ho i Wonga w Tokio
 
Tokio gościło w miniony weekend najlepszych tenisistów stołowych świata. To właśnie w stolicy Japonii został rozegrany turniej zaliczany do cyklu Seamaster 2017 ITTF World Tour Platinum - LION Japan Open.
 
Na start w Tokio zdecydowało się kilku graczy LOTTO Superligi. Najlepiej w Japonii zaprezentowali się Ho Kwan Kit (Dojlidy Białystok)…

Dartom Bogoria i Dekorglass zagrają w Lidze Mistrzów!

Dartom Bogoria i Dekorglass zagrają w Lidze Mistrzów!
 
Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki i Dekorglass Działdowo wystąpią w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów. Polska będzie miała swojego przedstawiciela także w Pucharze ETTU. Od drugiej rundy zmagania w tych rozgrywkach rozpocznie Energa-Manekin Toruń.
 
W sezonie 2017/2018 w Champions League mężczyzn wystąpi tradycyjnie już 16. zespołów. Najwięcej swoich przedstawicieli w fazie…

Trwa transferowe szaleństwo

Trwa transferowe szaleństwo
 
Trwa transferowe szaleństwo w LOTTO Superlidze. Do największych zmian szykuje się w Unii AZS AWFiS Gdańska, z której odchodzą Wang Yang, Patryk Zatówka i Mattias Oversjo.
 
Kaii Konishi, to jedyny zawodnik, który zdecydował się na przedłużenie umowy z wicemistrzem Polski z województwa pomorskiego. W nowym sezonie jego partnerami będą Mikhail…

"PS": Chojnowski odchodzi z Dekorglassu

 
Tego się nikt nie spodziewał – Dekorglass Działdowo postanowił nie przedłużać kontraktu z wicemistrzem paraolimpijskim i wicemistrzem Polski seniorów sprzed roku Patrykiem Chojnowskim.
 
– Sam jestem w szoku, cały czas słyszałem zapewnienia, że Dekorglass przedłuży ze mną wygasający po tym sezonie kontrakt, a w niedzielę dowiedziałem się, że jednak tego…

Po raz pierwszy miksty na IO

Po raz pierwszy miksty na IO

Po raz pierwszy mikst będzie rozgrywany na Igrzyskach Olimpijskich. Nowa konkurencja w programie zawodów tenisa stołowego zadebiutuje w 2020 roku w Tokio.

O możliwości wprowadzenia gry mieszanej na następne Igrzyska mówił niedawno Lucjan Błaszczyk, który z ramienia PZTS, był obecny na Kongresie Międzynarodowej Federacji Tenisa Stołowego w Niemczech. Informacje oficjalnie…

PS: Złoty sezon Bogorii!

PS: Złoty sezon Bogorii!

 

Po dwóch latach panowania innych w Lotto Superlidze Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki znów jest mistrzem Polski. Już po raz szósty!

To był trudny sezon, w którym nie uniknęliśmy wpadek, ale może właśnie dlatego złoty medal daje taką satysfakcję – mówi trener Tomasz Redzimski.

Więcej w internetowym wydaniu Przeglądu Sportowego: http://bit.ly/2rmlqhj…