prev
next

Zapraszamy na III edycję Pingla Cup w Grodzisku Mazowieckim!


Już 3 i 4 Czerwca w Grodzisku Mazowiecki odbędzie się największy turniej tenisa stołowego w kategorii Skrzatów i Żaków Pingla Cup. Po sukcesie pierwszego turnieju dla Skrzatów w którym wzięło udział aż 70 dzieci z całej Polski, w zeszłym roku poszeżyliśmy tą wyjątkową imprezę o kategorię Żaków. Był to strzał w dziesiątkę, gdyż w dwudniowych zawoadach wzięło udział 120 małych miłośników tenisa stołowego. Ogromna pasja uczestników Pingla Cup oraz niezwykład atmosfera całego turnieju skłoniła klub Bogoria oraz gminę Grodzisk Mazowiecki by zorganizować III edycję Pingla Cup.

Podobnie jak w zeszłym roku turniej zostanie rozegrany w kategoriach Skrzatów i Żaków, dla chłopców i dziewczynek. Tym razem planujemy dla wszystkich dzieci przygotować jeszcze więcej atrakcji i zabaw niż w zeszłym roku. Nie zabraknie pokazów możliwości pogrania z zawodnikami Lotto Superligi oraz wykładów dla rodziców i trenerów. Również i w tym roku Skrzaci i Skrzatki będą mieli możliwość rywalizacji na 16 obniżonych stołach.

Oprócz tego spotkania fazy finałowej będą się odbywać w warunkach w jakich występują na codzień tenisiśći Bogorii w Superlidze i Lidze Mistrzów (Półfinały oraz finał rozegrane zostaną w polu gry z czerwona podłogą). Nie zabraknie także strefy wywiadów, które cieszyły się ogromną popularnością w zeszłym sezonie.

Zapraszamy!