prev
 • 03 Maj
  16:00
 • 03 Maj
  17:00
 • 05 Maj
  16:00
 • 05 Maj
  17:00
 • 25 Maj
  16:00
next

Polska vs. Turcja [ZAPOWIEDŹ]

Już w najbliższy wtorek, 4 grudnia, o godzinie 18.00, w hali sportowej w Grodzisku Mazowieckim, reprezentacji Polski w tenisie stołowym podejmie drużynę Turcji. Wejście na mecz jest darmowe.
 
- Po trudnym początku rozgrywek eliminacyjnych do Drużynowych Mistrzostw Europy, mamy szanse aby wyjść z grupy z pierwszego miejsca. Szansa pojawiła się po zmianach w składzie reprezentacji. Do drużyny powrócił "Wandżi", którego obecność w składzie miała znaczący wpływ na pokonanie w meczu rewanżowym reprezentacji Chorwacji oraz świetny wynik pierwszego spotkania z Turcją. W najbliższy wtorek Turcja zagra na pewno najmocniejszym składem i na to przygotowuję zawodników" - zapowiada Tomasz Krzeszewski, trener kadry narodowej seniorów.
 
Zwycięstwo w meczu z Turcją zapewni naszym reprezentantom awans z pierwszego miejsca w grupie, za sprawą którego w czasie losowania grup zbliżających się Drużynowych Mistrzostw Europy, będziemy mieli szansę na łatwiejszą drogę do strefy medalowej.
 
- W najbliższy wtorek nasza reprezentacja wystartuje w sprawdzonym składzie: Zeng Yi Wang, Jakub Dyjas, Marek Badowski, Patryk Zatówka - mówi Stefan Dryszel, Dyrektor Sportowy Polskiego Związku Tenisa Stołowego.
 
Ostatni znaczący sukces w Drużynowych Mistrzostwach Europy polska reprezentacja odniosła w 2007 roku w Belgradzie zdobywając brązowy medal. W składzie reprezentacji obecni wówczas byli: Lucjan Błaszczyk, Daniel Górak, Bartosz Such, Jakub Kosowski i Paweł Chmiel.
 
Nadchodzące spotkanie jest nie lada gratką dla wszystkich fanów dyscypliny. Polski Związek Tenisa Stołowego zaprasza wszystkich miłośników tej dyscypliny do Grodziska Mazowieckiego, do hali przy ulicy Westfala 3a, w której na co dzień trenuje drużyna LOTTO Superligi - Bogoria Grodzisk Mazowiecki. Mecz rozpocznie się o godzinie 18.00 a wejście na halę będzie darmowe. Spotkanie transmitowane będzie również Laola1.tv.