prev
next

Azjatyckie posiłki w 3S Polonii

Znany z występów w Warcie Kostrzyn nad Odrą - Lam Siu Hang wraca do LOTTO Superligi! Zawodnik z Hongkongu związał się z 3S Polonią Bytom, która potwierdziła tym ruchem, że ma apetyt na play-off.

Lam Siu Hang w sezonie 2017/2018 reprezentował barwy beniaminka z Kostrzyna nad Odrą. Legitymował się bilansem 10-3. Wygrywał między innymi z Viacheslavem Burovem, "Wandżim" czy Vasily Lakeevem. W przyszym sezonie zagra w Bytomiu.

- Kontrakt podpisany jest na minimum 12 spotkań. Podczas pobytu w naszym kraju trenować będzie w Rzeszowie razem z Florasem i Gołebiowskim. Mam zapewnienie, że będzie dyspozycyjny, a to ważne, bo na przykład Japończyków będzie bardzo ciężko kontraktować ze względu na Igrzyska. Nie zdecydowałem się też na żadnego Chińczyka, bo jak historia pokazuje jest to jedna wielka loteria - powiedział menedżer 3S Polonii, Michał Napierała.

W zespole z Górnego Śląska pozostają: Antonin Gavlas, Robert Floras oraz Mateusz Gołębiowski. Ich celem będzie awans do play-off.

- Będzie tylko lepiej, bo przypomnę, że Gavlas było świeżo po kontuzji i operacji. Podobnie Gołębiowski, który po kontuzji gra coraz lepiej. Atmosfera jest znakomita i jestem optymistą przed sezonem 2019/2020 - zapowiada Napierała.

3S Polonia Bytom triumfowała w tym sezonie w Pucharze Polski, a rozgrywki LOTTO Superligi zakończyła na 5. miejscu.