prev
next

Składy na sezon 2019/2020

LOTTO Superliga przedstawia zgłoszone przez drużyny składy. Oto one.

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki

  1. BADOWSKI Marek
  2. GAWLAS Michał
  3. GIEREŁO Mikołaj
  4. PANAGIOTIS Gionis (GRC)
  5. PYŚK Patryk
  6. REDZIMSKI Miłosz
  7. SIRUCEK Pavel (CZE)
  8. SZACHNOWSKI Jacek
  9. WIŚNIEWSKI Szymon
  10. YOSHIDA Kaii (JPN)
  11. YOSHIDA Masaki (JPN)

Dekorglass Działdowo

  1. FERTIKOWSKI Paweł
  2. KUROWSKI Kamil
  3. SHIHAO Wei (CHN)
  4. TAKAKIWA Taku (JPN)
  5. VRABLIK Jiri
  6. WANG Yang (SVK)
  7. WONG Chun Ting (HKG)
  8. XU Wenliang

PKS Kolping FRAC Jarosław

  1. BIAŁEK Artur
  2. BRUD Szymon
  3. CHENG Jingqi (CHN)
  4. CZERNIK Mateusz
  5. DZIUKIEWICZ Kamil
  6. GÓRAK Daniel
  7. HAN Qiyao (CHN)
  8. JADAM Dawid
  9. KOU Lei (UKR)
  10. ZELINKA Jakub (SVK)

AZS AWFiS Balta Gdańsk

  1. BŁĄKAŁA Paweł
  2. CHOJNOWSKI Patryk
  3. FERENC Piotr
  4. KRAWCZYK Jakub
  5. SUCH Bartosz
  6. TOMASZUK Tomasz
  7. TROKA Mateusz
  8. YU Khinhang (AZE)

3S Polonia Bytom

  1. BALCERZAK Marcin
  2. FLORAS Robert
  3. GAVLAS Antonin (CZE)
  4. GOŁĘBIOWSKI Mateusz
  5. LAM Siu Hang (HKG)
  6. ŁYSAKOWSKI Michał

Dojlidy Białystok

  1. ANCHIM Piotr
  2. CHOJNACKI Jakub
  3. LI Yongyin (CHN)
  4. MICHALSKI Piotr
  5. OLSZEWSKI Marcin
  6. PISZCZATOWSKI Paweł
  7. WALASZEK Przemysław
  8. WANG Zeng Yi

Fibrain AZS Politechnika Rzeszów

  1. CHODORSKI Piotr
  2. DZIUBA Patryk
  3. KASAHARA Hiromitsu (JPN)
  4. KOLASA Szymon
  5. LEWANDOWSKI Tomasz
  6. SEROKA Szymon
  7. WANG Jianan (CHN)
  8. YEW EN KOEN Pang (SGP)

Gwiazda Bydgoszcz

  1. GRELA Artur
  2. JENDRZEJEWSKI Patryk
  3. LESZCZYŃSKI Zbigniew
  4. STYPKA Filip
  5. BUROV Viacheslav (RUS)
  6. MACHI Asuka (JPN)
  7. THAKKAR Manav (IND)
  8. CHEON Minhyuck (KOR)

Energa KTS Toruń

  1. ARINOBU Taimu (JPN)
  2. CZERWIŃSKI Bartosz
  3. HIRANO Yuki (JPN)
  4. KOTOWSKI Tomasz
  5. KULPA Konrad
  6. MAŁACHOWSKI Michał
  7. NG Pak Nam (HKG)
  8. PIOTROWSKI Krzysztof
  9. UTYLSKI Rafał
  10. WERNER Jakub
  11. WĘDERLICH Damian
  12. WOSKOWICZ Marcin

Olimpia Grudziądz

  1. BŁACHNIO Piotr
  2. CIOŁKOWSKI Paweł
  3. GOLLA Marco
  4. HUANG Chien-Tu (TPE)
  5. MALICKI Szymon
  6. PARK Jeongwoo (KOR)
  7. TSAI Chun-Yu (TPE)
  8. ZANDECKI Jan
UKS Warta Kostrzyn nad Odrą
 
  1. BARANIECKI Mirosław
  2. BĄK Daniel
  3. DOSZ Sławomir
  4. GRZĘDA Marek
  5. MASŁOWSKI Jakub
  6. SZYSZKOWSKI Łukasz

Poltarex Pogoń Lębork

  1. BUTKO Lucjan
  2. DOSZ Adam
  3. KOSZYK Bogusław 
  4. MALEK Maciej
  5. PARK Chan-Hyeok (KOR)
  6. POTRYKUS Wojciech
  7. PRĄDZINSKI Marek