prev
next

2. kolejka na PGE Narodowym!

LOTTO Superliga i Polski Związek Tenisa Stołowego pragnie poinformować, że 2. kolejka LOTTO Superligi zostanie rozegrana na PGE Narodowym podczas kolejnej odsłony imprezy "Pingpongowy Narodowy"! 

- Nie przypominam sobie, żeby w innej dyscyplinie czy profesjonalnej lidze miało miejsce takie wydarzenie. Rozegranie całej kolejki na głównej płycie PGE Narodowego to wydarzenie bez precedensu. Już teraz zapraszam wszystkich kibiców do Warszawy. Do zobaczenia 15-go września w Warszawie, będzie się działo - zapowiada prezes LOTTO Superligi, Zbigniew Leszczyński.

Absolutnym hitem będzie spotkanie mistrza z Grodziska Mazowieckiego z wicemistrzem z Działdowa, które odbędzie się własnie w Warszawie. Tym samym Dekorglass, już w 2. kolejce, będzie miał okazję do rewanżu za porażkę w finale LOTTO Superligi. 

1. kolejka - 12 września 2019 roku
 
POLTAREX POGOŃ Lębork - DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
DEKORGLASS Działdowo - UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą
PKS KOLPING FRAC Jarosław - ASTS OLIMPIA Grudziądz
AZS AWFiS BALTA Gdańsk - ENERGA KTS Toruń
3S POLONIA Bytom - GWIAZDA Bydgoszcz
DOJLIDY Białystok - FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów
 
2. kolejka - 15 września 2019 roku na PGE NARODOWYM
 
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - DEKORGLASS Działdowo
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą - PKS KOLPING FRAC Jarosław
ASTS OLIMPIA Grudziądz - AZS AWFiS BALTA Gdańsk
ENERGA KTS Toruń - 3S POLONIA Bytom
GWIAZDA Bydgoszcz - DOJLIDY Białystok
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów - POLTAREX POGOŃ Lębork
 
3. kolejka - 26 września 2019 roku
 
PKS KOLPING FRAC Jarosław - DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
POLTAREX POGOŃ Lębork - DEKORGLASS Działdowo
AZS AWFiS BALTA Gdańsk - UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą
3S POLONIA Bytom - ASTS OLIMPIA Grudziądz
DOJLIDY Białystok - ENERGA KTS Toruń
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów - GWIAZDA Bydgoszcz
 
4. kolejka - 29 września 2019 roku
 
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - AZS AWFiS BALTA Gdańsk
DEKORGLASS Działdowo - PKS KOLPING FRAC Jarosław
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą - 3S POLONIA Bytom
ASTS OLIMPIA Grudziądz - DOJLIDY Białystok
ENERGA KTS Toruń - FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów
GWIAZDA Bydgoszcz - POLTAREX POGOŃ Lębork
 
5. kolejka - 24 października 2019 roku
 
3S POLONIA Bytom - DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
AZS AWFiS BALTA Gdańsk - DEKORGLASS Działdowo
POLTAREX POGOŃ Lębork - PKS KOLPING FRAC Jarosław
DOJLIDY Białystok - UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów - ASTS OLIMPIA Grudziądz
GWIAZDA Bydgoszcz - ENERGA KTS Toruń
 
6. kolejka - 27 października 2019 roku 
 
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - DOJLIDY Białystok
DEKORGLASS Działdowo - 3S POLONIA Bytom
PKS KOLPING FRAC Jarosław - AZS AWFiS BALTA Gdańsk
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą - FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów
ASTS OLIMPIA Grudziądz - GWIAZDA Bydgoszcz
POLTAREX POGOŃ Lębork - ENERGA KTS Toruń
 
7. kolejka - 7 listopada 2019 roku
 
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów - DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
DOJLIDY Białystok - DEKORGLASS Działdowo
3S POLONIA Bytom - PKS KOLPING FRAC Jarosław
AZS AWFiS BALTA Gdańsk - POLTAREX POGOŃ Lębork
GWIAZDA Bydgoszcz - UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą
ENERGA KTS Toruń - ASTS OLIMPIA Grudziądz
 
8. kolejka - 10 listopada 2019 roku
 
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - GWIAZDA Bydgoszcz
DEKORGLASS Działdowo - FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów
PKS KOLPING FRAC Jarosław - DOJLIDY Białystok
AZS AWFiS BALTA Gdańsk - 3S POLONIA Bytom
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą - ENERGA KTS Toruń
POLTAREX POGOŃ Lębork - ASTS OLIMPIA Grudziądz
 
9. kolejka - 28 listopada 2019 roku
 
ENERGA KTS Toruń - DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
GWIAZDA Bydgoszcz - DEKORGLASS Działdowo
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów - PKS KOLPING FRAC Jarosław
DOJLIDY Białystok - AZS AWFiS BALTA Gdańsk
3S POLONIA Bytom - POLTAREX POGOŃ Lębork
ASTS OLIMPIA Grudziądz - UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą
 
 
10. kolejka - 1 grudnia 2019 roku
 
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - ASTS OLIMPIA Grudziądz
DEKORGLASS Działdowo - ENERGA KTS Toruń
PKS KOLPING FRAC Jarosław - GWIAZDA Bydgoszcz
AZS AWFiS BALTA Gdańsk - FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów
3S POLONIA Bytom - DOJLIDY Białystok
POLTAREX POGOŃ Lębork - UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą
 
11. kolejka - 8 grudnia 2019 roku
 
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą - DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
ASTS OLIMPIA Grudziądz - DEKORGLASS Działdowo
ENERGA KTS Toruń - PKS KOLPING FRAC Jarosław
GWIAZDA Bydgoszcz - AZS AWFiS BALTA Gdańsk
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów - 3S POLONIA Bytom
DOJLIDY Białystok - POLTAREX POGOŃ Lębork