prev
next

18. stycznia początek drugiej rundy!

18. stycznia zostanie zainaugurowana druga runda rozgrywek Wschodzący Białystok Superligi tenisistów stołowych. Jako pierwsi do stołów w 2014 roku podejdą zawodnicy Poltarex Pogoni Lębork i Olimpii-Unii Grudziądz. Pojedynek ósmej z trzecią ekipą w tabeli odbędzie się w hali beniaminka z Lęborka.

 

Najciekawiej w pierwszej kolejce drugiej części sezonu zapowiada się konfrontacja SPAR Extramarket.pl AZS Politechniki Rzeszów z Carbo-Koks Polonią Bytom. Kilkanaście tygodni temu lepsi dość niespodziewanie okazali się akademicy ze stolicy Podkarpacia, którzy w hali zdobywcy Pucharu Polski zwyciężyli 3:2.

W pozostałych meczach dziesiątej kolejki zagrają Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki z Palmiarnią Zielona Góra, Energa-Manekin Toruń z Kolpingiem Frac Jarosław oraz Condohotels Morliny Ostróda z Dekorglassem Działdowo.

Druga runda zakończy się 13. maja. Po rundzie zasadniczej Wschodzący Białystok Superligi, cztery najlepsze ekipy zagrają w fazie play off. Z najlepszą polską ligą tenisa stołowego pożegnają się natomiast dwa zespoły.

Plan 10. kolejki:

Poltarex Pogoń Lębork - Olimpia-Unia Grudziądz

/18. stycznia 2014, godz. 19:00/

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki - Palmiarnia Zielona Góra

/21. stycznia 2014, godz. 18:00/

SPAR Extramarket.pl AZS Politechnika Rzeszów - Carbo-Koks Polonia Bytom

/21. stycznia 2014, godz. 18:00/

Conhotels Morliny Ostróda - Dekorglass Działdowo

/5. luty 2014, godz. 18:00/

Energa-Manekin Toruń - Kolping Frac Jarosław/

/6. luty 2014, godz. 18:00/

Mateusz Przybył