prev
next

Badowski: Chcę pokazać swój najlepszy tenis!

Marek Badowski przebywa obecnie w Chorwacji na zgrupowaniu kadry seniorów przed mistrzostwami świata w Budapeszcie. "Na Węgrzech chce pokazać swój najlepszy tenis stołowy" - zapewnia zawodnik Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki.
 
Marek Badowski przebywa obecnie razem z mistrzem Polski Patrykiem Chojnowskim oraz Jakubem Dyjasem, Patrykiem Zatówką i młodymi pingpongistami: Samuelem Kulczyckim oraz Maciejem Kubikiem na zgrupowaniu w chorwackiej Opatiji. Celem nadrzędnym jest jak najlepsze przygotowanie się do mundialu w Budapeszcie.
 
- Myślę, że moja aktualna forma jest dobra. Cały zeszły tydzień trenowałem bez żadnych problemów zdrowotnych. W Chorwacji też wszystko przebiega zgodnie z planem. W Chorwacji mamy świetne warunki do trenowania. W Opatiji jest wielu zawodników, z którymi trenujemy, którzy prezentują przeróżne style gry - to dla mnie ważne - podkreśla Badowski.
 
Zawodnik Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki za główny cel stawia sobie jak najlepszy występ w Budapeszcie.
 
- Moje cele i nadzieje są takie, żeby po prostu pokazać swój najlepszy tenis stołowy i walczyć o każda piłkę. Jeśli od tego zacznę to potem juz wszystko przyjdzie samo. To mogę obiecać kibicom - zaznacza Badowski.
 
Mistrzostwa świata w Budapeszcie rozpoczną się 21. kwietnia i potrwają 8 dni.