prev
  • 25 Maj
    16:00
next

2. Kolejka: Typy Gudzelaka

Marek Gudzelak przewiduje premierowe zwycięstwo grudziądzan i spacerek Kolpinga FRAC w 2. kolejce LOTTO Superligi!

Morliny - Olimpia 2:3
To dla mnie najtrudniejszy mecz do typowania.W Ostródzie pewnie wystąpi Tzu Hsiang Hing, który może wygrać swoje pojedynki. Olimpia ma w składzie Kulczyckiego, Kubika i Malickiego, którzy obecnie są lepsi od Polaków występujących w Ostródzie i dlatego powinni odnieść premierowe zwycięstwo.
 
3S Polonia - Unia AZS AWFiS 0:3
Obie drużyny mają po trzy punkty, ale moim zdaniem bytomianie w tym meczu będą musieli uznać wyższość drużyny z Gdańska.
 
Fibrain AZS Politechnika - Dartom Bogoria 2:3
Rzeszowianie w pierwszym meczu pokonali młodzież z Grudziądza, ale mecz z wicemistrzem Polski będzie bardzo zacięty i moim zdaniem drużyna z Grodziska mająca w składzie doświadczonego Panagiotisa Gionisa powinna wygrać, ale po bardzo zaciętym spotkaniu.
 
ZOOLeszcz Gwiazda - Dekorglass 1:3
Bydgoska drużyna, której życzę jak najlepiej, nie poradzi sobie z drużyną z Działdowa. Wang Yang, Taku Takakiwa oraz będący w dobrej formie Fertikowski poradzą sobie w tym meczu.
 
PKS Kolping FRAC - Energa KTS 3:0 
Innego wyniku nie przewiduję. W meczu z Działdowem dobrą formę pokazali Konecny jak i również Chodorski - pomimo przegranych pojedynków. Co do Kou Lei'a to był to jego debiut w LOTTO Superlidze i z meczu na mecz będzie się lepiej prezentował. W poprzednim sezonie podobnie było z Drinkhall'em i Pucarem, który w trakcie sezonu okazał się, obok Hou, liderem drużyny. 
 
Dojlidy - Palmiarnia 3:0
"Wandżi" i jego drużyna sprawiła niespodziankę pokonując toruńską drużynę i to do zera. Z młodzieżą z Zielonej Góry wygrają za trzy punkty.