prev
 • 03 Maj
  16:00
 • 03 Maj
  16:00
 • 05 Maj
  16:00
 • 05 Maj
  17:00
next

2. Kolejka: Typy Zalewskiego

Niepokonany Białystok, zacięty mecz w Bydgoszczy i kolejne punkty dla gdańszczan. Tak, oczami Marka Zalewskiego, może wyglądać 2. kolejka LOTTO Superligi.

Morliny - Olimpia 3:1
Mecz nie o trzy, a o sześć punktów. Gdzie oba zespoły mają szukać punktów jak nie w tym pojedynku? Znajdzie je i to w komplecie zespół Tomasza Krzeszewskiego.
 
3S Polonia - Unia AZS AWFiS 1:3
Na papierze ciekawy pojedynek, czy tak będzie w praktyce? Stawiam na faworyta, komplet punktów wędruje nad Polskie morze.
 
Fibrain AZS Politechnika - Dartom Bogoria 1:3
Ciekawy pojedynek na podkarpaciu. Chyba jednak komplet punktów dla Grodziska, choć nie będą to punkty za darmo.
 
ZOOLeszcz Gwiazda - Dekorglass 2:3
Bardzo trudni przeciwnicy na początek dla Bydgoszczy. Po bardzo dobrym pojedynku w pierwszej kolejce Bydgoszcz podejmie u siebie jednego z faworytów do tytułu Mistrza Polski. Jeden punkt zostanie w Bydgoszczy po dobrym meczu.
 
PKS Kolping FRAC - Energa KTS 3:1.
Mistrz Polski po przegranej w pierwszej kolejce zdobędzie u siebie komplet punktów. Torunianie po nieoczekiwanie słabej grze w pierwszym meczu powinni wygrać jedną grę singlową, choć tu dużo zależy od rozstawienia. 
 
Dojlidy - Palmiarnia 3:0
Białystok, sprawca największej sensacji w pierwszej kolejce, ponownie z kompletem punktów i ponownie bez przegranej gry singlowej.