prev
  • 25 Maj
    16:00
next

10. Kolejka: Typy Ochala

Trener kadry niepełnosprawnych Andrzej Ochal stawia na dreszczowiec w Grodzisku Mazowieckim. Jego zdaniem podobny scenariusz może wydarzyć się w Toruniu.

DARTOM BOGORIA - DOJLIDY 3:2 
Zdecydowanie hit kolejki! Mimo, że Dartom Bogoria jest liderem to w tym spotkaniu może być wynik od 1:3 do 3:1... Wandżi i młody Chińczyk są mocni, ale wydaje mi się, że u siebie górą będzie ekipa z Grodziska.
 
DEKORGLASS - 3S POLONIA 3:1 
Faworytem w tym spotkaniu jest Działdowo. Pewnym punktem drużyny będzie w tym meczu słowacki defensor Wang Yang, który w tym spotkaniu powinien zdobyć 2 punkty.
 
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA - PKS KOLPING FRAC 1:3 
Po powrocie do składu Chińczyka Hou to Kolping FRAC jeszcze bardziej stał się faworytem tego meczu. Liczę jednak na ciekawe spotkanie, bo Rzeszowianie mimo słabszego, jak na razie  sezonu, zawsze walczą do końca.
 
OLIMPIA UNIA - LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA 1:3 
Mocno kibicuję młodemu zespołowi z Grudziądza, ale w tym meczu wszystko wskazuje, że wygra Bydgoszcz. Pierwszy mecz w sezonie w zespole LOTTO ZOOLeszcz Gwiazdy rozegra Chińczyk Cai Wei...a jak wiadomo różnie bywa w debiutach. Obstawiam 1:3, ale... chciałbym mile się zaskoczyć i zobaczyć dobrą grę naszych młodych reprezentantów.
 
ENERGA KTS - MORLINY 3:2 
Kolejny mecz, który może być wyrównany tyle, że grają zespoły walczące o utrzymanie w LOTTO Superlidze. Wiele będzie zależało od ustawienia, bo ten mecz Toruń może wygrać nawet 3:0. Dla układu tabeli fajnie byłoby, gdyby Ostródzianie wywieźli z Torunia choćby jeden punkt.
 
PALMIARNIA - UNIA AZS AWFIS 0:3
Niestety, mimo że u siebie to Zielona Góra ma małe szanse na wygranie choćby jednego spotkania z doświadczonymi zawodnikami z Gdańska. Jak w przypadku Grudziądza i Ostródy trzymam kciuki za młodzież, ale wygrana z takim przeciwnikiem... to jeszcze nie tym razem.