prev
next

11. Kolejka: Typy Ochala

Czas na typowanie 11. kolejki LOTTO Superligi. Jako pierwszy trener Andrzej Ochal i jego prognozy!

MORLINY Ostróda - PALMIARNIA Zielona Góra 3:1
Ostróda powinna ten mecz wygrać 3:1 lub 3:0. Atutem zespołu z Warmii i Mazur będzie to, że grają u siebie oraz przede wszystkim Hung Tzu Hsiang, który w tym meczu może nie stracić seta.
 
PKS KOLPING FRAC Jarosław - DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:2
Arcyciekawe spotkanie dwóch, moim zdaniem, najmocniejszych drużyn w lidze. Hou Yingchao jest bardzo mocny...ale gdyby doszło do spotkania z Gionisem i to w meczu do 2 setów... może być różnie. 
 
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz - FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów  3:2
Kolejne bardzo równe spotkanie, gdzie ciężko wskazać faworyta. Prognozuje 3:2 dla Bydgoszczy dlatego, że są gospodarzami. Atutem Rzeszowa jest to, że mają bardziej wyrównany skład.
 
3S POLONIA Bytom - ENERGA KTS Toruń 3:1
Myślę, że Robert Floras poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa zdobywając 2 punkty. Świetny sezon Roberta, który świetnie sobie radzi nie mając kompleksów w grze przeciwko wyżej notowanym przeciwnikom.
 
UNIA AZS AWFiS Gdańsk - OLIMPIA UNIA Grudziądz 3:0
Gdańsk jest zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu. Drużynie z Grudziądza podobnie jak w Zielonej Górze czy jak poprzednio w Ostródzie brakuje doświadczonego lidera. Trzymam kciuki za młodzież z Olimpii, ale w meczu z zawodnikami z zagranicy... w meczach z Chojnowskim będę kibicować Patrykowi!