Brak meczów

12. Kolejka: Typy Gudzelaka

Kolejna porcja typów i analiz. Tym razem przedstawiamy Wam opinię Super Kibica - Marka Gudzelaka!

Morliny Ostróda - Unia AZS AWFiS Gdańsk 0:3
 
W tym spotkaniu przewiduję łatwe zwycięstwo gości z Gdańska. Shihao, Palikov czy Chojnowski to za wysokie progi dla gospodarzy. 
 
Fibrain AZS Politechnika Rzeszów - Dojlidy Białystok 1:3
 
Będzie to bardzo zacięte i wyrównane spotkanie, a o wyniku zadecyduje dyspozycja "Wandżiego". Białystok walczy jeszcze o play-offy i muszą to spotkanie wygrać, aby zachować jeszcze szanse na zajęcie miejsca w pierwszej czwórce. Rzeszowianie natomiast w ostatniej kolejce sprawili niespodziankę pokonując za 3 pkt Bydgoszcz i na pewno będą walczyć.
 
Palmiarnia Zielona Góra - Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki 0:3
 
Spotkanie, które powinno zakończyć się gładkim zwycięstwem gości z Grodziska.
 
Energa KTS Toruń - PKS Kolping FRAC Jarosław 1:3
 
W mieście słynącym z pierników spotkają się dwie drużyny, które przed sezonem miały apetyt na play-off i tylko Mistrzowie Polski są bardzo blisko osiągnięcia celu. Gospodarze po fatalnym starcie stracili na to szansę. Jarosławska drużyna w składzie: Kou Lei, Tomas Konecny i Piotr Chodorski wywiozą z Torunia 3 pkt.
 
LOTTO ZOOLeszcz Gwiazda Bydgoszcz - 3S Polonia Bytom 3:1
 
LOTTO ZOOLeszcz Gwiazda w ostatnim spotkaniu "dała plamę" przegrywając we własnej hali z Politechniką Rzeszów. W tym spotkaniu bez względu jaki Azjata będzie w składzie, będą chcieli zrehabilitować się za ostatnia wpadkę i udowodnić, że był to wypadek przy pracy, co moim zdaniem im się uda. 
 
Olimpia-Unia Grudziądz - Dekorglass Działdowo 0:3
 
Pomimo dobrej postawy gospodarzy w tym spotkaniu stawiam na wygraną gości za komplet punktów. Kulczycki i Kubik zrobili bardzo duży postęp w swojej grze, ale tym razem będą musieli przełknąć gorycz porażki.