Brak meczów

Finał: Typy Ekspertów

Finał LOTTO Superligi zbliża się wielkimi krokami. Specjalnie dla Was typami podzielili się nasi eksperci!

Mistrzyni Polski Natalia Bajor stawia na Dartom Bogorię, ale dopiero po pięciu pojedynkach.

- Mecz będzie bardzo zacięty, drużyna z Działdowa ma lidera i uważam, że Shang Kun "zrobi" dwa punkty. Za to drużyna z Grodziska ma bardzo wyrównany skład. Myślę, że każdy zdobędzie po jednym punkcie i wygrają mecz - analizuje.

Pięć partii przewiduje także Jakub Dyjas, ale... na korzyść Dekorglassu.

- Według mnie będzie to bardzo zacięty finał i do ostatniego momentu może się wszystko wydarzyć. Działdowo jak i Bogoria chcą bardzo zdobyć tytuł mistrzowski LOTTO Superligi, dlatego wydaje mi się, że z ustawieniem nikt nie będzie znacząco ryzykował. Moja intuicja mi podpowiada, że ten mecz zakończy się wynikiem 3:2 dla Działdowa - podsumował Dyjas.

Na ekipę z Warmii i Mazur stawia także prezes Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego i członek Zarządu PZTS - Marek Zalewski.

- Mecz dwóch bardzo mocnych i ciekawych drużyn. Jeśli chodzi o moje przeczucie to stawiam na Dekorglass. Dlaczego? Dlatego, że jak nie teraz to kiedy? - krótko podsumowuje.

Inaczej losy finału LOTTO Superligi przewiduje Marek Gudzelak.

- Finałowy mecz o Mistrzostwo Polski zapowiada się bardzo interesująco.Spotykają się dwie drużyny, które prowadzą różną politykę kadrową. Składy drużyn są prawie wiadome, niewiadomą jest tylko czy w Działdowie wystąpi Fertikowski czy naturalizowany Vrablik. Moim zdaniem tytuł powędruje do drużyny z Grodziska Mazowieckiego, ponieważ Panagiotis Gionis, Kaii Konishi czy też Marek Badowski prezentują wyższy poziom sportowy niż ich przeciwnicy.Ciekawe będą pojedynki zawodników Bogorii z Shang Kunem i to one powinny zadecydować o zwycięstwie.Typuję zwycięstwo Bogorii 3:1 - podkreśla Gudzelak.
 
- Na pewno będzie wspaniałe widowisko jak i oprawa meczu. Pan Prezes Zbigniew Leszczyński już niejednokrotnie udowodnił,że potrafi zorganizować tak ważne spotkanie na najwyższym poziomie - podsumowuje.