prev
next

Hit w Działdowie!

Hit kolejki w Działdowie, lider jedzie na Podkarpacie, Warta i Pogoń powalczą o pierwszy triumf! Przed nami 4. kolejka LOTTO Superligi!

Czas na kolejne, czwarte już rozdanie kart w LOTTO Superlidze! Zdecydowanym hitem kolejki będzie starcie w Działdowie między miejscowym Dekorglassem a Kolpingiem FRAC Jarosław. Czołowe drużyny ostatnich sezonów z pewnością stworzą wspaniałe widowisko, a przed meczem ciężko jest wytypować zdecydowanego faworyta.

Lider z Torunia pojedzie tym razem do stolicy Podkarpacia, gdzie zmierzy się z Akademikami z Rzeszowa. Politechnika znajduje się aktualnie na 5. miejscu w tabeli i z pewnością zespół dowodzony przez Tomasza Lewandowskiego zrobi wszystko, aby Energa Manekin poniosła pierwszą porażkę w tym sezonie.

Czwarta w tabeli LOTTO ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz podejmie u siebie Pogoń Lębork i zawodnicy z województwa Kujawsko-Pomorskiego wydają się być zdecydowanym faworytem tego meczu. Faworytami w swoich spotkaniach są również Dartom Bogoria, Dojlidy i 3S Polonia. Mistrzowie Polski we własnej hali będą gościć AZS AWFiS Balta  Gdańsk, który do tej pory nie zachwycił jeszcze w ligowej rywalizacji. Białostockie Dojlidy pojadą do Grudziądza, gdzie zmierza się z Olimpią-Unią, natomiast na Śląsku pojawi się zamykająca tabelę Warta Kostrzyn nad Odrą.

Czy drużyny wymieniane w roli faworytów staną na wysokości zadania i pokonają swoich przeciwników? Tego dowiemy się już jutro, dlatego od 16:00 uważnie śledźcie relacje i bądźcie na bieżąco z wynikami 4. kolejki LOTTO Superligi!