prev
next

Trenerzy - sezon 2015/2016

 Michał Napierała - 3S Polonia Bytom ur. 29.09.1955

 

 Tomasz Krzeszewski - Morliny Ostróda ur. 19.09.1974

 

 Tomasz Redzimski - Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki ur. 19.01.1975

 

 

Piotr Kołaciński - Dekorglass Działdowo ur. 29.09.1979


 

 Grzegorz Adamiak - KST Energa-Manekin Toruń ur. 27.03.1971


 

 Kamil Dziukiewicz - Kolping Frac Jarosław ur. 23.10.1983

 

 Piotr Szafranek - AZS AWF Gdańsk ur. 27.07.1973

 

 

 Paweł Sroczyński - Palmiarnia Zielona Góra ur. 8.04.1980

 

 

 Tomasz Lewandowski - FIBRAIN G2A AZS Politechnika Rzeszów ur. 2.08.1985

 

 

 Zbigniew Leszczyński - Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz ur. 9.02.1977
 

 

 Wojciech Potrykus - POLTAREX Pogoń Lębork ur 17.10.1959
 

 

 Marcin Jarkowski- UKS Doilidy Białystok ur 31.08.1975