Informacje

Porażka w derbach z Jarosławiem

 

Spotkanie 8. kolejki Wschodzący Białystok Superligi z PKS KOLPING FRAC Jarosław zakończył się zwycięstwem drużyny gości 3-0. Pierwszy pojedynek rozegral Paweł Platonov i Robert Floras. Lider naszego zespołu musiał ulec lepiej w tym dniu dysponowanemu zawodnikowi z Jarosławia 3:0. Kolejny mecz również nie przyniósł pozytywnego rezultatu dla naszej drużyny. Michał Dąbrowski uległ reprezentantowi polski "Wandżiemu" (Wang Zeng Yi) 3:0. Spotkanie "trójek" okazało się walką wieczoru. Mateusz Czernik zmierzył się z doświadczonym zawodnikiem Bartoszem Suchem. Niestety nasz zawodnik nie sprostał Suchowi przegrywając pechowo 4 seta 10:12 i cały mecz 3:1 . Mimo porażki z faworyzowaną drużyną zawodnicy zostali pożegnani obfitymi brawami.

 

GMKS Strzelec Frysztak – PKS Kolping Frac Jarosław 0:3

Pavel Platonov – Robert Floras 0:3 (8:11, 4:11, 7:11)

Mateusz Dąbrowski – Wang Zeng Yi 0:3 (11:13, 6:11, 6:11)

Mateusz Czernik – Bartosz Such 1:3 (4:11, 11:9, 6:11, 10:12)

Sponsorzy i Partnerzy Wschodzący Białystok Superligi Tenisa Stołowego

Sponsor tytularny
 
Sponsor
Partner
 
 
 
Patroni medialni