Informacje

Pechowa porażka z Bogorią

Spotkanie 10. kolejki rozegrane awansem, pomiędzy beniaminkiem GMKS Strzelcem Frysztak, a Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki zakończyło się zwycięstwem wicemistrzów Polski z Mazowsza 3-1. W meczu otwarcia lider zespołu Pavel Platonov zmierzył się z byłym mistrzem kraju Jakubem Kosowskim. Po długim i bardzo wyrównanym spotkaniu, nasz zawodnik okazał się lepszy pokonując przeciwnika 3-2. Kolejne gry toczyły się już pod dyktando gości z Grodziska Mazowieckiego. W drugim pojedynku Daniel Górak, bez straty seta pokonał Mateusza Czernika. W trzeciej grze wieczoru powalczył Michał Dąbrowski. Wygrał pierwszego seta meczu z Paweł Fertikowskim, w kolejnym prowadził już 7:2, niestety rywal odwrócił losy meczu pokonując Michała ostatecznie 3-1. Ostatnią nadzieją na drugie meczowe zwycięstwo i jeden punkt dla drużyny był Pavel Platonov. Stoczył pasjonujący pojedynek z Danielem Górakiem, lecz niestety odszedł od stołu pokonany.

GMKS Frysztak - Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki 1:3

Pavel Platonov - Jakub Kosowski 3:2 (10:12,11:9,8:11,11:5,12:10)

Mateusz Czernik - Daniel Górak 0:3 (7:11,3:11,9:11)

Michał Dąbrowski - Paweł Fertikowski 1:3 (11:9,10:12,5:11,7:11)

Pavel Platonov - Daniel Górak 1:3 (11:8,7:11,7:11,11:13)