Informacje

Porażka z miejscową Gwiazdą

Pierwsze dni grudnia Nasza drużyna spędziła na kujawach i pomorzu gdyż tam rozegrała ostatnie mecze wyjazdowe w 1 rundzie rozgrywek Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn.Mowa tu o zmaganiach z ZOOLeszcz Gwiazdą Bydgoszcz i Energą Manekin Toruń .
Mecz z Bydgoszczą od początku był pod dyktando gospodarzy ponieważ w pierwszej partii wtorkowego wieczoru Adam Pattantyus zdecydowanie pokonał w stosunku 3:0 Krzysztofa Niemca .
W drugiej odsłonie do stołu podeszli ze strony gospodarzy Andrew Baggaley i Pavel Platonov ze strony gości. Trzeba przyznać ,że mecz ten stał na bardzo wysokim poziomie, gdzie było wiele pięknych wymian i bardzo dużo emocji ponieważ do końca nie było wiadomo kto wygra ten mecz ale to wspaniała publiczność z ulicy Bronikowskiego doprowadziła znanego ,,Endrju'' do zwycięstwa 11:7 w piątym secie i to gospodarze wyszli na prowadzenie 2:0 .
W meczu trójek spotkali się znani sobie Białek i Dąbrowski mecz ten od początku zdominował Białek zwyciężając dosyć gładko dwa pierwsze sety lecz po trzecim secie wydawało się ,że Michał się przebudził wygrywając 11:5 ale jednak Artur w czwartym narzucił swój styl gry pokonując 3:1 i tym samym zapewniając Bydgoszczy 3 punkty do tabeli ligowej.

Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz - Strzelec Frysztak 3:0
Adam Pattantyus - Krzysztof Niemiec 3:0 (11:3, 11:8, 11:1)
Andrew Baggaley - Pavel Platonov 3:2 (11:7, 9:11, 7:11, 11:5, 11:7)
Artur Białek - Michał Dąbrowski 3:1 (11:5, 11:3, 5:11, 11:4)