Informacje

Kolejna porażka na Kujawach

 

Tym razem to drużyna Energii Manekina Toruń okazała się lepsza od Naszej drużyny .Mecz zapowiadał się ciekawie , ponieważ nasz zawodnik Pavel Platonov dobrze radzi sobie na styl defensywny.
W pierwszej grze tego wieczoru do stołu podeszli lider gospodarzy Chen Weixing i Krzysztof Niemiec trzeba przyznać ,że Nasz zawodnik dzielnie walczył w pierwszym secie i miał szansę wyjść na prowadzenie w pojedynku 1:0 ale to doświadczenie Chena wzięło górę w tym spotkaniu i pewnie wygrał 3:0 .
Następny pojedynek to kolejny tie break Naszego lidera tym razem z Cazuo Matsumoto w roli głównej  i tak samo jak dzień wcześniej przegrany 11:7 , szkoda ponieważ wydawało się ,że Pavel jak prowadził 2:1 w setach to nic już nie może go zatrzymać a jednak sport jest nieprzewidywalny i Brazylijczyk to pokazał najlepiej pokonując go w stosunku 3:2 .
W trzeciej odsłonie to pojedynek Vice-mistrza Polski Seniorów z Wałbrzycha Konrada Kulpy z Mateuszem Czernikiem i tutaj po pierwszym secie wydawało się ,że Mateusz nie pasuje stylowo Konradowi ale od drugiego seta już lepiej sobie radził z odbiorem zagrywki Czernika pokonując go w czterech setach.
Nasza drużyna zakończyła pierwszą rundę na 11 miejscu w tabeli ligowej z dorobkiem 4 punktów.  

Sponsorzy i Partnerzy Wschodzący Białystok Superligi Tenisa Stołowego

Sponsor tytularny
 
Sponsor
Partner
 
 
 
Patroni medialni