Informacje

Porażka z Mistrzem Polski na początek Nowego Roku

 

W piątkowy wieczór nasza drużyna grała wyjazdowy mecz z Olimpią Unią od początku wiedzieliśmy ,że będzie bardzo ciężko o jakiekolwiek punkty i tak też się stało w pierwszym meczu Wang Yang nie dał żadnych szans Krzyśkowi Niemcowi pewnie pokonując go w trzech setach . 
W następnej partii mieliśmy wielką nadzieję ponieważ do stołu podeszli nasz lider Platonov a na przeciw jego stanął Yaroslav Zhmudenko który przypomnijmy w pierwszej kolejce I rundy Wschodzący Białystok Superligi uległ właśnie Pavlowi w stosunku 3:2 ale niestety nadzieja okazała się być zgubna ponieważ tego dnia reprezentant Ukrainy był w wyśmienitej formie i pokazał wielką klasę przy stole zwyciężając Platonova 3:1.
W trzeciej partii spotkali się ze strony gospodarzy , nadzieja Polskiego tenisa stołowego Zatówka i po stronie gości Dąbrowski i tutaj szansa można powiedzieć była tylko w drugim secie gdy to nasz zawodnik miał piłkę setową która dałaby mu doprowadzenie do remisu setowego  ale jednak trzeba przyznać ,że Zatówka w końcówce zagrał tenis na wysokim poziomie i to on zapewnił zwycięstwo gospodarzą w całym meczu 3:0 .
I tym oto sposobem wyjechaliśmy z Grudziądza bez punktów.

Olimpia-Unia Grudziądz - Strzelec Frysztak 3:0
Wang Yang - Krzysztof Niemiec 3:0 (11:1, 11:1, 11:5)
Yaroslav Zhmudenko - Pavel Platonov 3:1 (11:8, 13:11, 10:12, 11:8)
Patryk Zatówka - Michał Dąbrowski 3:0 (11:7, 12:10, 11:3)

Sponsorzy i Partnerzy Wschodzący Białystok Superligi Tenisa Stołowego

Sponsor tytularny
 
Sponsor
Partner
 
 
 
Patroni medialni