prev
next

 Raport meczowy: Kolejka 18 - środa, 14 maj 2014 - 18:30
SOKOŁÓW S.A. Jarosław vs DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
0
0

Statystyki meczowe

zawodnik

Zapowiedź meczu

Hit na zakończenie rundy

Ostatni mecz zdecyduje o zwycięzcy rundy zasadniczej Wschodzący Białystok Superligi. W środowy wieczór w Jarosławiu zmierzy się aktualny lider - Kolping Frac z wiceliderem - Dartom Bogorią Grodzisk Mazowiecki.

Przed hitem kolejki w korzystniejszej sytuacji są jarosławianie. Zespół z Podkarpacia ma na swoim koncie 40 punktów i o trzy "oczka" wyprzedza podwarszawski klub. Podopieczni Tomasza Redzimskiego dzięki wygranej w pierwszej rundzie z Kolpingiem Frac 3:1 mają jeszcze szansę na przystąpienie do fazy play off z pierwszego miejsca. Warunek jest jednak jeden - grodziszczanie muszą wygrać w hali w Jarosławiu za trzy punkty. Każdy inny rezultat będzie premiował gospodarzy.

Największym wydarzeniem środowego meczu powinna być konfrontacja liderów obydwu ekip - Wanga Zeng Yi i Daniela Góraka. "Wandżi" i "Góra" udowodnili podczas drużynowych mistrzostw Świata w Tokio, że znajdują się w świetnej dyspozycji. W rodzimej lidze też osiągają znakomite wyniki a to powinno gwarantowac dawkę tenisa stołowego na najwyższym poziomie.

- Spodziewamy się trudnego spotkania. Spotykamy się wszyscy w niedzielę i będziemy wspólnie przygotowywać się do meczu - mówi Kamil Dziukiewicz, trener Kolpinga Frac Jarosław. - Po mistrzostwach świata w Tokio rozmawiałem z "Wandżim" i przyznał, że dobrze mu się gra. Zresztą widać po ostatnich wynikach, że jest w formie - dodał opiekun klubu z Podkarpacia.

Początek środowego spotkania o godzinie 18:30. Bezpośrednia transmisja na stronie www.superliga.com.pl.

Mateusz Przybył