prev
  • 11 Kwi
    18:00
  • 23 Maj
    15:00
next

 Raport meczowy: Kolejka 3 - wtorek, 21 październik 2014 - 18:00
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki vs FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów
0
3

Skład wyjściowy

zawodnik

Statystyki meczowe

zawodnik
Daniel Górak 0 - 3 Tomasz Lewandowski
5:11 ; 7:11 ; 7:11
Robert Floras 2 - 3 Mateusz Gołębiowski
5:11 ; 11:5 ; 7:11 ; 11:9 ; 8:11
Paweł Fertikowski 1 - 3 Amalraj Anthony
6:11 ; 11:8 ; 14:16 ; 10:12

Zapowiedź meczu

Czwarta wygrana mistrza czy przełamanie rzeszowian?

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki zaliczyła znakomity start w rozgrywkach Wschodzący Białystok Superligi. Grodziszczanie rozegrali trzy spotkania i we wszystkich zanotowali przekonywujące triumfy. We wtorkowy wieczór podopieczni Tomasza Redzimskiego staną przed szansą czwartego zwycięstwa w lidze. Mistrz Polski w trzeciej kolejce zmierzy się bowiem z AZS Politechniką Rzeszów.

 

Mimo, że drużyny w ligowej tabeli dzieli kilka miejsc, to pojedynek w hali przy ulicy Westfala w Grodzisku Mazowieckim zapowiada się bardzo ciekawie. Historia ostatnich spotkań pomiędzy tymi zespołami pokazuje, że losy starć rzeszowian z grodziszczanami rozgrywają się w ostatnich akcjach. W minionych rozgrywkach to właśnie AZS Politechnika była jedną z nielicznych drużyn, której udało się pokonać drużynę z Mazowsza (3:1).

 

W okienku transferowym w Rzeszowie doszło do dwóch poważnych zmian składzie, jednak siła zespołu jest zbliżona do tej, jaką akademicy ze stolicy Podkarpacia dysponowali w ostatnich latach. Początek sezonu jest co prawda trudny dla rzeszowian, którzy zanotowali dwie porażki, jednak w mieście nad Wisłokiem liczą na korzystny wynik swoich ulubieńców w starciu z Dartom Bogorią.

 

Pojedynek w Grodzisku Mazowiecki rozpocznie się we wtorek o godzinie 18. Wszystkich tych, którzy nie będą mogli pojawić się na hali, zapraszamy do śledzenia "wyników na żywo" na naszej stronie www.superliga.com.pl.