prev
next

 Raport meczowy: Kolejka 3 - piątek, 30 wrzesień 2016 - 18:00
MORLINY Ostróda vs DEKORGLASS Działdowo
3
1

Skład wyjściowy

zawodnik

Statystyki meczowe

zawodnik
Mikhail Paikov 3 - 2 Kenji Matsudaira
11:10 ; 13:11 ; 6:11 ; 8:11 ; 11:5
Robin Devos 1 - 3 Jiri Vrablik
6:11 ; 4:11 ; 11:7 ; 11:13
Bartosz Such 3 - 0 Patryk Chojnowski
11:0 ; 11:0 ; 11:0
Mikhail Paikov 2 - 0 Jiri Vrablik
11:5 ; 11:8
Robin Devos 0 - 0 Kenji Matsudaira

Zapowiedź meczu

Tenisiści stołowi Dekorglassu Działdowo aż do trzeciej kolejki musieli czekać na inaugurację sezonu w LOTTO Superlidze. Podopieczni Piotra Kołacińskiego w najbliższy piątek zagrają na wyjeździe z Morlinami Ostróda w derbach Warmii i Mazur. 
 
Wicemistrzowie Polski jako ostatni przystępują do zmagań w LOTTO Superlidze. Wszystko przez występ Patryka Chojnowskiego na igrzyskach paraolimpijskich. Przypomnijmy, że zawodnik Dekorglassu w Rio de Janeiro wywalczył srebrny medal w turnieju indywidualnym oraz stanął na najniższym stopniu podium z kolegami z reprezentacji Polski w zmaganiach drużynowych.
 
Dwa spotkania za sobą w tym sezonie mają już gospodarze piątkowego spotkania. Morliny wygrały na inaugurację z Kolpingiem Frac Jarosław 3:0 oraz uległy kilkanaście dni później na wyjeździe 3S Polonii Bytom 0:3. 
 
Wydaje się, że większe szanse na zwycięstwo w derbach Warmii i Mazur mają działdowianie, którzy w tym sezonie bronią wicemistrzowskiego tytułu. Wszystko wskazuje jednak na to, że Dekorglass w Ostródzie wystąpi w składzie Jiri Vrablik, Patryk Chojnowski, Xu Wenliang. Jeśli do tej trójki nie dołączy Wong Chun Ting lub Tang Peng, to zespół Piotra Kołacińskiego czeka ciężka walka o zwycięstwo.
 
O ile o składzie gości można długo dywagować, o tyle trener Tomasz Krzeszewski nie ma wielkiego pola manewru. W piątkowych derbach Warmii i Mazur w ekipie gospodarzy pojawią się Mikhail Paikov, Robin Devos i Bartosz Such.
 
Spotkanie Morlin Ostróda z Dekorglassem Działowo rozpocznie się w piątek o godzinie 18. Zapraszamy do kibicowania.
 
Mateusz Przybył