prev
  • 23 Maj
    15:00
next

 Raport meczowy: Kolejka 3 - piątek, 30 wrzesień 2016 - 18:00
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz vs 3S POLONIA Bytom
1
3

Skład wyjściowy

zawodnik

Statystyki meczowe

zawodnik
Adam Pattantyus 3 - 1 Robert Floras
11:7 ; 11:7 ; 7:11 ; 11:4
Kang Dong Hoon 1 - 3 Tomas Konecny
8:11 ; 11:8 ; 8:11 ; 4:11
Marek Badowski 0 - 3 Paweł Chmiel
5:11 ; 9:11 ; 9:11
Adam Pattantyus 0 - 2 Tomas Konecny
9:11 ; 9:11

Zapowiedź meczu

Piątkowe spotkanie w Bydgoszczy zapowiada się bardzo ciekawie. W 3. kolejce LOTTO Superligi spotkają się dwa zespoły, które do tej pory odniosły po jednym zwycięstwie i jednej porażce.

 

Wyżej, bo na 5. miejscu znajduje się aktualnie 2S Polonia Bytom, która uzbierała trzy punkty. Gospodarze piątkowego spotkania w Bydgoszczy, mimo takiego samego bilansu spotkań, mają na koncie dwa punkty. Wszystko za sprawą wygranej z PKS Kolpingiem Fracem Jarosław 3:2, co dało podopiecznym Zbigniewa Leszczyńskiego zaledwie dwa punkty. W inym spotkaniu LOTTO Superligi, Zooleszcz Gwiazda uległa 0:3 Dartomowi Bogorii Grodzisk Mazowiecki.

 

Z kolei 3S Polonia Bytom zwyciężyła za trzy punty, bo 3:0 z Morlinami Ostróda, a w wyjazdowym spotkaniu w Rzeszowie, doznała dość nieoczekiwanej porażki 1:3 z Fibrain G2A AZS Politechniką. Bardzo dobrze w tym spotkaniu pokazał się nowy zawodnik akademików z Rzeszowa - Rosjanin Vaily Lakeev, zdobywając dwa punkty. 

 

Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz dysponuje w tym sezonie bardzo szerokim i różnorodnym składem. Wśród podopiecznych Zbigniewa Leszczyńskiego zobaczymy w tym sezonie: Adama Pattantyusa, Andrew Baggaley'a, Harmeeta Desai, Kang Donghoona, Zhai Chao i Marka Badowskiego. Sezon 2016/2017 to przede wszystkim ogromna szansa dla młodego reprezentanta Polski - Marka Badowskiego, który prawdopoodbnie występował będzie we wszystkich spotkaniach LOTTO Superligi. Przypomnjmy, że Badowski już pokonał Jakuba Kosowskiego 3:1  z PKS Kolpinga Fraca Jarosław.

 

Ciekawi fakt, czy młody Badowski będzie w stanie powalczyć z Robertem Florasem czy Pawłem Chmielem, który ogrywał już Wang Yanga czy Kaaia Yoshidę, jednych z najlepszych zawodników LOTTO Superligi. 

 

Jeśli chodzi o gości piątkowego spotkania w Bydgoszczy, największe nadzieje jak zawsze pokładane są w Tomasie Konecnym. Reprezentant Czech to nadal najsilniejsza rakieta w składzie Michała Napierały i to od jego dyspozycji najczęściej zależy wynik meczów zespołu ze Śląska.

 

Na pewno w Bydgoszczy emocji nie zabraknie, a my już teraz zapraszamy do śledzenia teggo spotkania na kanale YouTube. Początek spotkania od godziny 18:00.