prev
next

 Raport meczowy: Kolejka 8 - piątek, 09 grudzień 2016 - 18:00
AZS AWFIS BALTA Gdańsk vs DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
1
3

Skład wyjściowy

zawodnik

Statystyki meczowe

zawodnik
Wang Yang 3 - 1 Panagiotis Gionis
11:4 ; 7:11 ; 11:6 ; 11:8
Kaii Yoshida 2 - 3 Masaki Yoshida
7:11 ; 11:5 ; 11:7 ; 7:11 ; 9:11
Patryk Zatówka 1 - 3 Daniel Górak
8:11 ; 8:11 ; 11:4 ; 8:11
Wang Yang 1 - 2 Masaki Yoshida
11:8 ; 2:11 ; 9:11

Zapowiedź meczu

Spotkanie 8. kolejki LOTTO Superligi to przede wszystkim hit tej serii spotkań w Gdańsku. Mistrzowie Polski podejmą przed własną publicznością Dartom Bogorię Grodzisk Mazowiecki, jedną z najlepszych drużyn tegorocznych rozgrywek ligowych.

 

Mimo, że Dartom Bogoria nie zdobył w ubiegłym sezonie medalu, to w aktualnej kampanii jest pretendentem do walki w fazie play-off. Spotkania gdańszczan z grodziszczanami zawsze są widowiskiem samym w sobie. To na takie mecze czeka się czasami całą rundę albo cały sezon. To rywalizacja bez wątpienia na najwyższym światowym poziomie. Tym bardziej, że trener Dartomu Bogorii, Tomasz Redzimski, zapowiedział, że jego zespół wystąpi w najsilniejszym składzie.

 

W piątek w Gdańsku zobaczymy Gao Ninga, Panagiotisa Gionisa i Daniela Góraka. Jeśli chodzi o KS Unię AZS AWFiS, najprawdopodobniej wystąpi Wang Yang, Kaii Konishi, ale trzecie nazwisko jest pewnego rodzaju niewiadomą. Być może w Polsce, specjalnie na ten mecz pojawi się Mattias Oversjo, a być może Piotr Szafranek uzna, że warto, aby w tym spotkaniu wystąpił Patryk Zatówka.

 

Jedno, jest pewne – ten mecz trzeba obejrzeć, bo można później żałować. Ta bezpośrednia konfrontacja pierwszej z drugą drużyną w tabeli LOTTO Superligi, wyłoni samodzielnego lidera po 8. kolejkach. Spotkanie na szczycie w Gdańsku rozpocznie się w piątek o godzinie 18:00. Zapraszamy na relację livescore na www.superliga.com.pl i poprzez aplikację mobilną Table Tennis Superliga Live.