prev
  • 11 Kwi
    18:00
  • 23 Maj
    15:00
next

 Raport meczowy: Kolejka 17 - piątek, 31 marzec 2017 - 18:00
SOKOŁÓW S.A. Jarosław vs PALMIARNIA Zielona Góra
3
1

Skład wyjściowy

zawodnik

Statystyki meczowe

zawodnik
Gustavo Tsuboi 3 - 2 Lucjan Błaszczyk
11:4 ; 11:6 ; 4:11 ; 8:11 ; 11:9
Dmitrij Prokopcov 0 - 3 Taku Takakiwa
9:11 ; 8:11 ; 5:11
Jakub Kosowski 3 - 0 Miroslav Horejsi
11:2 ; 11:8 ; 12:10
Gustavo Tsuboi 2 - 0 Taku Takakiwa
11:8 ; 11:9

Zapowiedź meczu

Zajmujący dziesiąte miejsce w tabeli LOTTO Superligi Kolping Frac Jarosław zmierzy się ze sklasyfikowaną pozycję wyżej Palmiarnią Zielona Góra w piątkowy wieczór. Triumfator tego spotkania mocno oddali się od strefy spadkowej.
 
Na sześć kolejek przed zakończeniem fazy zasadniczej, zarówno jarosławianie jak i zielonogórzanie nie mogę być pewni utrzymania. W nieco lepszej sytuacji są jednak gracze Palmiarni, którzy mają na swoim koncie 22 punkty i do zajmującej czwarte miejsce ekipy z Ostródy tracą tylko trzy "oczka". Dwa punkty mniej od swojego najbliższego rywala zgromadzili natomiast podopieczni Kamila Dziukiewicza.
 
Spore nadzieje z piątkowym spotkaniem wiąże Kolping Frac. Drużyna z Podkarpacia dzięki trzem ostatnim triumfom, mocno podreperowała swój dorobek punktowy. Jeśli jarosławianom udałoby się pokonać Palmiarnię za trzy punkty, do przeskoczą ekipę z Ziemi Lubuskiej w ligowej tabeli. Porażka natomiast będzie oznaczać dla drużyny Kamila Dziukiewicza walkę o  10. miejsca na koniec rundy zasadniczej i bezpieczne utrzymanie.
 
Zielonogórzanie do Jarosławia przyjadą w swoim najmocniejszym składzie, co gwarantuje spore emocje. Warto przypomnieć, że w pierwszej teogorocznej konfrontacji obydwu ekip, Palmiarnia wzmocniona Japończykiem Takakiwą pokonał Kolping Frac 3:2. Wszystkie punkty dla gości zainkasował Gustavo Tsuboi, który był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem spotkania.
 
Piątkowy mecz Kolpingu Frac Jarosław z Palmiarnią Zielona Góra rozpocznie się o godzinie 18. Wszystkich fanów tenisa stołowego zapraszamy do odwiedzenia jarosławskiej hali oraz do odwiedzania serwisu www.superliga.com.pl.
 
Mateusz Przybył