prev
next

 Raport meczowy: Kolejka 21 - piątek, 12 maj 2017 - 18:00
POLTAREX POGOŃ Lębork vs AZS AWFIS BALTA Gdańsk
0
3

Skład wyjściowy

zawodnik

Statystyki meczowe

zawodnik
Adam Dosz 0 - 3 Patryk Zatówka
9:11 ; 5:11 ; 14:16
Daniel Bąk 0 - 3 Wang Yang
8:11 ; 2:11 ; 8:11
Sławomir Dosz 0 - 3 Mattias Oversjo
3:11 ; 5:11 ; 7:11

Zapowiedź meczu

Do starcia ekip z dwóch różnych biegunów LOTTO Superligi dojdzie w piątkowy wieczór w Lęborku. Pogodzona ze spadkiem Poltarex Pogoń podejmie jednego z faworytów rozgrywek - Unię AZS AWFiS Gdańsk. Początek spotkania o godzinie 18.
 
Zdecydowanym faworytem piątkowego starcia w Lęborku są podopieczni Piotra Szafranka. Polski skład gospodarzy w konfrontacji z gwiazdami gdańskiego klubu może mieć ogromne problemy z wygraniem chociaż jednego pojedynku. Unia AZS AWFiS nie może sobie pozwolić na stratę punktów w najbliższym spotkaniu z tak nisko notowanym rywalem, bo w tabeli na potknięcie gdańszczan czekają już gracze Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki.
 
Pierwsze tegoroczne spotkanie obydwu ekip było jednostronnym widowiskiem. Drużyna z Gdańska wygrała we własnej hali pewnie 3:0, a wszystkie pojedynki tego meczu kończył się w trzech setach. Po jednym punkcie dla triumfatorów wywalczyli Wang Yang, Mattias Oversjo i Patryk Zatówka. 
 
Konfrontacja Poltarex Pogoni Lębork z Unią AZS AWFiS Gdańsk rozpocznie się w piątek o godzinie 18. Wyniki na żywo z tego meczu będzie można na żywo śledzić na oficjalnej stronie LOTTO Superligi - www.superliga.com.pl.
 
Mateusz Przybył