prev
next

 Raport meczowy: Kolejka 1 - piątek, 09 wrzesień 2016 - 18:00
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz vs DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
0
3

Skład wyjściowy

zawodnik

Statystyki meczowe

zawodnik
Adam Pattantyus 1 - 3 Daniel Górak
11:6 ; 10:12 ; 7:11 ; 6:11
Marek Badowski 0 - 3 Masaki Yoshida
6:11 ; 9:11 ; 6:11
Harmeet Desai 1 - 3 Panagiotis Gionis
7:11 ; 9:11 ; 11:8 ; 2:11

Zapowiedź meczu

Na ten moment czekali kibice tenisa stołowego w całej Polsce. W piątek zainaugorowany zostanie nowy sezon LOTTO Superligi. W Bydgoszczy miejscowa ZOOLESZCZ GWIAZDA podejmie w pierwszej kolejce DARTOM BOGORIĘ Grodzisk Mazowiecki.
 
Bardziej utytułowanego przeciwnika na inaugurację w Bydgoszczy nie mogli sobie wymarzyć. W hali przy ulicy Bronikowskiego 45 pojawią się przedstawiciele DARTOM BOGORII Grodzisk Mazowiecki, którzy w nadchodzących rozgrywkach chcą się zrehabilitować za słaby poprzedni sezon. W letnim okienku transferowym w zespole z Mazowsza pojawili się m.in. Masaki Yoshida, Panagiotis Gionis, Gao Ning czy Kazuhiro Chan. Dwaj pierwsi zadebiutują w barwach DARTOM BOGORII w piątkowym pojedynku.
 
Aktywni na rynku transferowym byli także gospodarze inauguracyjnej kolejki. Działacze ZOOLESZCZ GWIAZDY pozyskali młodzieżowego mistrza Polski Marka Badowskiego, Chińczyka Zhai Chao i Harmeeta Desai (Indie). Pewne miejsce w składzie bydgoszczan ma jednak tylko Badowski, który ma być krajowym liderem Zooleszcz Gwiazdy. Najlepszego zawodnika w Polsce do lat 21 w starciu z DARTOM BOGORII Grodzisk Mazowiecki wesprze ktoś z trójki Adam Pattantyus, Andrew Baggaley, Harmeet Desai.
 
Historia ostatnich spotkań w roli faworyta piątkowego meczu stawia uczestnika Ligi Mistrzów. W poprzednim sezonie grodziszczanie wygrali z bydgoszczanami 3:2 we własnej hali oraz 3:1 na wyjeździe. Jak będzie tym razem? O tym przekonamy się już za kilkanaście godzin.
 
Początek spotkania ZOOLESZCZ GWIAZDY Bydgoszcz z DARTOM BOGORIĄ Grodzisk Mazowiecki zaplanowano na godzinę 18.
 
Mateusz Przybył