prev
  • 23 Maj
    15:00
next

 Raport meczowy: Kolejka 2 - sobota, 12 wrzesień 2015 - 18:00
DEKORGLASS Działdowo vs LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz
3
1

Skład wyjściowy

zawodnik

Statystyki meczowe

zawodnik
Peng Tang 3 - 0 Andrew Baggaley
11:6 ; 11:7 ; 11:4
Patryk Chojnowski 1 - 3 Adam Pattantyus
10:12 ; 11:7 ; 9:11 ; 10:12
Jiri Vrablik 3 - 0 Artur Białek
11:9 ; 11:6 ; 11:4
Peng Tang 3 - 1 Adam Pattantyus
12:10 ; 11:5 ; 11:13 ; 11:6

Zapowiedź meczu

Brązowi medaliści z ubiegłego sezonu, po przegranej 2:3 z ZKS Palmiarnią Zielona Góra, w inauguracyjnym spotkaniu Wschodzący Białystok Superligi, stoją przed szansą zrehabilitowania się swoim kibicom. W meczu 2. kolejki, Dekorglass Działdowo podejmie Zooleszcz Gwiazdę Bydgoszcz, która z kolei pierwszy występ ligowy może uznać zdecydowanie za bardzo udany.

 

Podopieczni Zbigniewa Leszczyńskiego, w inauguracyjnym spotkaniu Superligi, pokonali we własnej hali 3:2 3S Polonię Bytom, a efektem tego wyniku był podział punktowy między obiema drużynami.

 

Zdecydowanym liderem w ekipie działdowian jest Tang Peng, czyli czternasta rakieta świata i najbardziej prawdopodobne jest, że to właśnie on wystąpi w barwach Dekorglassu w sobotnie popołudnie. 

 

Bardzo ciekawie zapowiada konfrontacja lidera Dekorglassu z defensotrem, Węgrem - Adamem Pattantyusem. Dwóch tak doświadczonych graczy przy jednym stole gwarantuje bardzo efektowne show dla wszystkich sympatyków tenisa stołowego. Na pewno wszyscy są ciekawi, jak Tang Peng radzi sobie w grzena obronę.

 

W pierwszym spotkaniu Zooleszcza Gwiazdy, bardzo wysoką formę pokazał Andrew Baggaley, aktualny mistrz świata w ping pongu, czyli odmianie tenisa stołowego przy użyciu specjalnych rakietek bez okładzin. Jeśli kontynuował będzie tak dobrą dyspozycję, to na pewno jest w stanie zwyciężyć zarówno z Cazuo Matsumoto, Jirim Vrablikiem, jak i Patrykiem Chojnowskim.

 

Spotkanie Dekorglassu Działdowo z Zooleszczem Gwiazdą Bydgoszcz rozpocznie się w sobotę o godzinie 18:00. Zapraszamy do śledzenia wyników z tego meczu w aplikacji mobilnej Table Tennis Superliga Live.