prev
  • 09 Kwi
    16:00
  • 11 Kwi
    18:00
  • 23 Maj
    15:00
next

 Raport meczowy: Kolejka 9 - wtorek, 01 grudzień 2015 - 18:00
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz vs GMKS Strzelec Frysztak
3
0

Skład wyjściowy

zawodnik

Statystyki meczowe

zawodnik
Adam Pattantyus 3 - 0 Krzysztof Niemiec
11:3 ; 11:8 ; 11:1
Andrew Baggaley 3 - 2 Paweł Platonow
11:6 ; 9:11 ; 7:11 ; 11:5 ; 11:7
Artur Białek 3 - 1 Michał Dąbrowski
11:5 ; 11:3 ; 5:11 ; 11:4

Zapowiedź meczu

Tenisiści stołowi Zooleszcz Gwiazdy Bydgoszcz w ostatnim czasie są w bardzo dobrej dyspozycji. Zespół prowadzony przez Zbigniewa Leszczyńskiego wygrał trzy ostatnie spotkania i mocno "podreperował" swój dorobek punktowy we Wschodzący Białystok Superlidze. Szansę na kolejne zwycięstwo bydgoszczanie będą mieli już w najbliższy wtorek. To właśnie tego dnia do hali Zooleszcz Gwiazdy przyjedzie Strzelec Frysztak.
 
Po trudnym początku sezonu bydgoszczanie wracają na właściwe tory. Terminarz w tym sezonie nie był korzystny w pierwszej fazie Wschodzący Białystok Superligi dla Zooleszcz Gwiazda, która już we wrześniu i październiku musiała się mierzyć z największymi tuzami rozgrywek. W ostatnich trzech kolejkach zespół z województwa kujawsko-pomorskiego odniósł jednak trzy triumfy. Zwycięski marsz bydgoszczan zapoczątkowała wyjazdowa wygrana z Odrą Metraco SA Miękinia. Kolejne dwie wygrane Zooleszcz Gwiazda odniosła w spotkaniach z Politechniką Rzeszów i Palmiarnią Zielona Góra.
 
Wiele wskazuje na to, że drużyna Zbigniewa Leszczyńskiego również w kolejnych meczach może odnosić zwycięstwa. W grudniu Zooleszcz Gwiazda zmierzy się z zespołami z dolnej części tabeli Wschodzący Białystok Superligi. We wtorek bydgoszczanie zagrają się z zajmującym jedenaste miejsce w tabeli Strzelcem Frysztak, który w aktualnej kampanii wygrał tylko raz. Niewiele wskazuje na to, aby gracze beniaminka wywieźli korzystny rezultat z Bydgoszczy, tym bardziej, że w ostatnim czasie z dobrej strony w polskiej lidze prezentuje się Artur Białek.
 
We Frysztaku zdają sobie jednak sprawę, że punktów muszą szukać w bezpośrednich konfrontacjach z zespołami z ostatnich miejsc w tabeli, bo to będzie kluczowe w walce o ligowy byt. Póki co w szeregach beniaminka nie zawodzi jedynie Pavel Platonov. Białorusin wygrał dotychczas połowe swoich pojedynków we Wschodzący Białystok Superlidze.
 
Spotkanie Zooleszcz Gwiazdy Bydgoszcz ze Strzelcem Frysztak rozpocznie się w najbliższy wtorek o godzinie 18. Wyniki na żywo z konfrontacji siódmej z jedenastą drużyną w tabeli Wschodzący Białystok Superligi śledzić będzie można na żywo na www.superliga.com.pl.
 
Mateusz Przybył