10:12 ; 7:11
Kazuhiro Chan 2 - 1 Cazuo Matsumoto
11:9 ; 3:11 ; 11:8

Zapowiedź meczu

W Grodzisku Mazowieckim dojdzie w piątkowy wieczór do konfrontacji ekip, które w rundzie rewanżowej LOTTO Superligi jeszcze nie wygrały. Miejscowa Dartom Bogoria podejmie Energę-Manekin Toruń w ramach 13. kolejki LOTTO Superligi.

Początek drugiej części zmagań w najlepszej polskiej lidze tenisa stołowego nie jest udany dla grodziszczan i torunian. Podopieczni Tomasza Redzimskiego dość sensacyjnie przegrali kilka dni temu na wyjeździe z Poltarex Pogonią Lębork 1:3, a ekipa z Grodu Mikołaja Kopernika uległa w Gdańsku tamtejszej Unii AZS AWFiS 0:3.

Przed piątkowym spotkaniem obydwie drużyny w ligowej tabeli dzieli przepaść. Dartom Bogoria po porażce w Lęborku straciła prowadzenie w LOTTO Superlidze i aktualnie zajmuje trzecią lokatę z dorobkiem 24. punktów. Do liderującej ekipy z Gdańska grodziszczanie tracą dwa "oczka". Aż o 13 punktów mniej mają na swoim koncie gracze Energi-Manekin Toruń, którzy plasują się na jedenastej pozycji.

W pierwszej rundzie starcie torunian z grodziszczanami zakończyło się pewnym triumfem zespołu z Mazowsza 3:0. Swoje pojedynki bez straty seta wygrali w tym meczu Kazuhiro Chan (z Cazuo Matsumoto) i Panagiotis Gionis (z Tomaszem Kotowskim). Najwięcej emocji kibicom dostarczyło starcie Daniela Góraka z Pavlem Siruckiem, które dopiero w piątym secie rozstrzygnął na swoją korzyść przedstawiciel Dartomu Bogorii.

Piątkowa konfrontacja Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki z Energą-Manekin Toruń w ramach 13. kolejki LOTTO Superligi rozpocznie się o godzinie 18. Zachęcamy do śledzenia wyników na żywo na stronie www.superliga.com.pl.