prev
  • 11 Kwi
    18:00
  • 23 Maj
    15:00
next

 Raport meczowy: Kolejka 11 - czwartek, 04 grudzień 2014 - 18:00
SOKOŁÓW S.A. Jarosław vs MORLINY Ostróda
3
2

Skład wyjściowy

zawodnik

Statystyki meczowe

zawodnik
Zeng Yi Wang 1 - 3 Chun Ting Wong
Evgueni Chtchetinne 3 - 2 Paweł Platonow
Vitali Nekhviadovich 3 - 1 Karol Szarmach
Zeng Yi Wang 2 - 3 Paweł Platonow
9:11 ; 11:9 ; 11:5 ; 10:12 ; 9:11
Evgueni Chtchetinne 3 - 2 Chun Ting Wong
9:11 ; 5:11 ; 13:11 ; 11:8 ; 11:5

Zapowiedź meczu

Spora dawka tenisa stołowego czeka w czwartkowy wieczór kibiców, którzy zdecydują się oglądać na żywo lub przed telewizorami mecz Kolpinga Frac Jarosław z Morlinami Ostróda. Wszystko wskazuje na to, że właśnie to spotkanie zadecyduje o tym, która z tych dwóch drużyn zmagania po pierwszej rundzie Wschodzący Białystok Superligi zakończy na trzeciej pozycji.
 
Przed czwartkową konfrontacją zarówno jarosławianie jak i podopieczni Tomasza Krzeszewskiego mają na swoich kontach po 19 "oczek". W mniej komfortowej sytuacji są jednak gości, którzy rozegrali dotychczas jedno spotkanie więcej od Kolpinga Frac. Mecz w Jarosławiu będzie ostatnim występem Morlin w 2014 roku.
 
Jeszcze kilkanaście dni temu spotkanie tych dwóch ekip zapowiadane byłoby głównie jako starcie Wanga Zeng Yi z Wong Chun Tingiem. O ile ten pierwszy wygrał ostatnie dziesięć swoich pojedynków, o tyle gracz z Hongkongu znajduje się aktualnie w sporym kryzysie. Wong najpierw otrzymał surową lekcję od bydgoskich Włochów - Mihaia Bobocicy i Leonardo Muttiego, a w ostatniej kolejce doznał porażki z wicemistrzem Polski w grze pojedynczej - Bartoszem Suchem.
 
Czwartkowy mecz w hali Kolpinga Frac będzie wyjątkowy pod względem zawodników zagranicznych. Jarosławskiej publiczności zaprezentuje się aż trzech Białorusinów i jeden reprezentant Hongkongu. Stawkę uczestników spotkania uzupełniają Wang Zeng Yi i Karol Szarmach.
 
Mecz Kolpinga Frac Jarosław z Morlinami Ostróda rozpocznie się o godzinie 18. Bezpośrednia transmisja z hali przy ulicy Sikorskiego 5 na kanale SportKlub oraz na oficjalnej stronie Polskiej Superligi Tenisa Stołowego www.superliga.com.pl.
 
Mateusz Przybył