Informacje

Wieczorem ostródzianie grają z akademikami w Rzeszowie

Wong Chun Ting doskonola zadebiutował w polskiej lidze

Zespół Morlin Ostróda doskonale rozpoczął sezon 2014/2015 Wschodzący Białystok Superligi gromiąc w własnej hali Carbo-Koks Polonię Bytom 3:0. We wtorkowy wieczór (14 października) ostródzianie postarają się odnieść drugie zwycięstwo w wyjazdowym meczu z AZS Politechniką Rzeszów.

Stosunkowo łatwe zwycięstwo w meczu inaguracyjnym sprawiło, że pingpongiści z Ostródy do stołu w Rzeszowie wyjdą w roli faworytów. Po bardzo efektownym debiucie reprezentanta Hongkongu Wong Chun Tinga (rozgromił 3:0 Jakuba Kosowskiego, tracąc zaledwie 12 małych punktów) wyrósł on na pewniaka do zdobycia dwóch punktów na Podkarpaciu. Zresztą nie tylko Wong zasygnalizował dobrą dyspozycję. Swoje pierwsze w sezonie gry wygrali też Białorusin Paweł Platonow i Karol Szarmach.

Tymczasem akademicy z Rzeszowa na inaugurację również zaprezentowali niezłą dyspozcyję, mimo że nie wygrali meczu z włoską kolonią w Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz/ Tomasz Lewandowski i spółka pierwszy mecz w sezonie 2014/2015 przegrali 2:3. Jeden punkt dla rzeszowian zdobyły zawodnik ostródzkiego klubu Amalraj Anthony.

Dzisiejsze spotkanie w Rzeszowie rozpocznie się o godz. 18.