Informacje

Rozpoczynamy nowy sezon Lotto Superligii

Po czterech miesiącach przerwy już w  najbliższy wtorek (26.09) nasza drużyna rozegra pierwszy mecz w nowym sezonu Lotto Superligii,naszym rywalem będzie drużyna z podkarpacia Kolping Franc Jarosław.

W okienku transferowym doszło do dużej zmiany w składzie Ostródzkiej drużyny odzeszli Mikhail Paikov oraz Robin Devos.Ten pierwszy przeniósł się do drużyny z Gdańska a Belg będzie występować w Autriackiej lidze.Do naszego zespołu dołaczył Czech  Dmitrij Prokopcov-były zawodnik klubu z Jarosławia.Kolejnym wzmocnieniem jest urodzony w Chinach Kanadyjczyk  Wang Eugene Zhen ,który od długiego czasu zajmuje miesjca w pierwszej 100 międzynarodowego rankingu ITTF jednocześnie najwyższym jego miejscem było 55.Hitem transferowym klubu z Ostródy jest zawodnik grający we wcześniejszych latach  w Chińskiej Superlidze Fan Shenpeng.Lider zespołu z Warmii i Mazur był młodzieżowym reprezentantem Chin jednocześnie zdobywając indywidualny brązowy medal Mistrzostw Świata Junirów w 2012 roku oraz srebrny w deblu z Fan Zhendogiem.Trójka nowych zawodników wzmocniona polskim tenisistą Bartoszem Suchem,który w poprzednim sezonie reprezentując barwy Morlin Ostróda zakończył sezon z 50% bilansem wygranych gier bedą walyczyć o tytuł tytuł Drużynowego Mistrza Polski.

Kibiców zapraszamy na pierwszy mecz naszej drużyny  do Jarosławia na godzine 18. Pierwszym mecz we własnej hali Ostródzcy ping pongiści rozegrają w piątek(29.09) również o 18.00 z beniaminkiem Lotto Superligi drużyną Spójni Warszawa,w barwach której występuje były zawodnik z Mazur Patryk Chojnowski.Mamy nadzieję,że hale będą wypełnione do ostatniego miejsca a transmisje meczów bedzię można obejrzeć  w internecie.