Informacje

NIEDZIELNY WIECZÓR Z PINGPONGIEM

Po rozgrywanym przez cały weekend II GGP Junirów w niedzielny wieczór swój mecz grała pierwsza drużyna Morlin Ostróda.Młodzi zawodnicy zmierzyli się z brązowym medalistą ubiegłego sezonu Fibrain Azs Politechnika Rzeszów.

Faworytami tego spotkania byli goście,którzy walczą o medal również i w tym roku.Rywale z Podkarpacia przyjechali mocnym składem,ale przebieg spotkania nie był taki jednostronny jak by można było przypuszczać.W pierwszej grze zagrali Ismailov przeciwko Golli.Nasz zawodnik rozegrał świetne spotkanie , ze stanu 1:2 potrafił doprowadzić do zwycięstwa w piątym seciu 11;5.Była to jego druga wygrana w tym sezonie Lotto Superligii.

Jako drugi zagrał wychowanek Ostródy Kacper Petaś,który mierzył się z liderem gości Vasili Lakeevem.W tym przypadku doświadczenie było górą.Dobrze rozpoczął Petaś i miał on swoją szanse w pierwszym secie ,bo prowadził już 9;7 jednak nie udalo mu sie wygrać tego seta i przegrał 10;12.W trzecim również gra była na przewagi w stosunku 12;14.

Na trójce Kamil Dziadek mierzył się z byłym Mistrzem Polski- Tomaszem Lewandowskim.Mecz stał na wysokim poziomie,kibice mogli obejrzeć widowiskowe akcje od samego początku.Niestety w końcówkach setów lepszy okazał się zawodnik gości i to on zdobył drugi punkt dla swojej drużyny.W czwartym i jednocześnie ostatnim spotkaniu wieczoru zmierzyli się Golla i Lakeev.W pojedynku do dwóch wygranych setów zawodnik z Rosji wygrał 11;4 oraz 11;9.

Kibiców serdecznie zapraszamy na kolejny mecz Lotto Superligi ,który odbędzie się 28 listopada o godzinie 18.00 w hali OCSiR w Ostródzie.Naszym rywalem będzie drużyna Bogorii Grodzisk Mazowiecki.Do zobaczenia!