Informacje

VICE-MISTRZ SILNIEJSZY

W ramach 8 kolejki Lotto Superligi zespół Morlin Ostróda podejmował zespół Bogorii Grodzisk Mazowiecki.

Drużyna z Mazowsza w ubiegłym sezonie zdobyła drugą pozycję w lidze , a w tym sezonie chcą porpawić wynik i zdobyć mistrzostwo ligi.Najepszym dowodem na to jest skład w jakim wystąpili w Ostródzie.Trener Redzmiski wystawił najsilniejszy skład z grekiem Panagiotisem Gionisem.Słynny defensor wygrał w drugiej grze wieczoru z Marco Gollą.Zawodnik Morlin rozegrał naprawdę dobry pojedynek ,w pierwszym secie prowadził już 9;5 ale nie udało mu się wygrać.Wynik to 3:0 dla Greka , ale mecz byl wyrównany a kibice mogli obejrzeć wiele widowiskowych akcji.

W grze otwarcia zagrali dwaj Polacy.Kamil Dziadek podejmował reprezentanta Polski- Marka Badowskiego.Kamil przegrał ten pojedynek 1:3.Przy stanie 1:2 w pierwszej piłce w secie zawodnik z Ostródy popełnił prosty błąd a później "poszła fala" zwycięskich punktów dla Badowskiego i wygrał on seta a zarazem cały mecz.Jako trzeci zagrali Kacper Petaś oraz Pavel Sirucek.Mistrz Czech prezentuje wspaniałą formę ,przeciw której wychowanek Morlin nie potrafił się przeciwstawić.Kacper przegrał swój mecz 0:3.

Kolejny mecz zespół Morliny zagrają 4 grudnia o godzinie 18.00 we własnej hali z Dekorglassem Działdowo.Serdecznie zapraszamy kibiców na debry Warmii i Mazur.Co roku pojedynek miedzy obiema drużynami przynosi wiele emocji ,tym razem również liczymy na świetne sportowe widowisko.