Informacje

PIERWSZY MECZ II RUNDY LOTTO SUPERLIGII

W minioną sobotę rozpoczeliśmy II rundę Lotto Superligii sezonu 2018/2019.Zespół Morlin we własnej hali podejmował akademików z Gdańska.

Trener Krzeszewski do gry wystawił trzech młodzieżowców na przeciw doświadczonym zawodnikom z pomorza.W tym meczu barw klubu jako pierwszy bronił wychowanek Kacper Petaś,który zmierzył się z Patrykiem Chojnowskim-mistrzem Paraolimpisjkim oraz byłym zawodnikiem klubu z Ostródy.Petaś nie poradził sobie z doświadczonym Chojnowskim i przegrał w trzech setach.

Jako drudzy grali Kamil Dziadek oraz objawienie tego sezonu Wei Shihao-gracz z drugim bilansem indywidualnym Lotto Superligii.Zawodnik Morlin nie potrafił stawić czoła swojemu rywalowi ,który grał znakomicie.Pojedynek rozstrzygnął się w trzech odsłonach.

Jako trzeci i ostatni mecz wieczoru to pojedynek Marco Golli z Mikhaiłem Paikovem-zawodnik z Rosji reprezentował nasz klub w latach 2015-2017.Wszystkie sety rozstrzygały się w końcówkach.Ważnym setem był trzeci set,w którym to był stan 9:9 , niestety dla zawodnika Morlin to rywal zwyciężył w tym secie oraz kolejnym, zwyciężając całe spotkanie 3;1 oraz dając swojemu zespołowi 3 punkty do ligowej tabeli.