Informacje

GOLLA I PETAŚ BLISKO MEDALU MISTRZOSTW POLSKI

W miniony weekend odbyły się 87 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w Gliwicach.Drużynę Morlin reprezentowało dwóch zawodników Marco Golla oraz Kacper Petaś.Oboje byli bardzo blisko zdobycia medali w grach podwójnych.

W pojedynkach o medal bliżej wymarzonego krążka był Petaś, który w parze z Przemysławem Walaszkiem-Dojlidy Białystok prowadzili już 2:0 w setach.Młodym zawdnikom nie udało się wygrać upragnionego trzeciego seta.Przegrali oni w decydującym secie 10:12 przeciwko  Jakubowi Folwarskiemu oraz co ciekawe wychowankowi Ostródzkiego klubu Adrianowi Więckowi,który obecnie występuje w lidze niemieckiej.

Marco Golla w parze z Alanem Wosiem-ATS Rumia uznali wyższość w ćwierćfinale późniejszym Mistrzom Polski.Kotowski i Kulpa -obaj Energa Toruń wygrali w czterech setach.Ostatecznie zajęte miejsce to przediał miejsc 5-8 ,tuż tuż za podium.