Informacje

SZEŚĆ MEDALI DLA OSTRÓDY

W miniony weekend odbyły się 31.Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w Krośnie.Nasz zespół reprezentowało pięcioro zawodników.Turniej rozgrywany był w grach drużynowych,indywidualnych oraz deblowych.

Zespół Morlin w turnieju "drużynówek" dwa zespoły. W jednym z nich wystąpili Marco Golla oraz Kacper Petaś, którzy przeszli przez turniej na błyskawica.Zatrzymali się dopiero w finale przegrywając z rywalami z Torunia.Drugi zespół to Kamil Dziadek,Jakub Kuźmicz i Wojtek Chrząszcz.Uplasowali się oni na miescju dziewiątym.

Drugi dzień zawodów to turnieje indywidualne oraz deblowe.W tym pierwszym najlepiej spisał się Marco Golla ,który z Krośnie zdobył już drugi medal, tym razem brązowy.Turnieje deblowe to pokaz umiejętności naszych zawodników.W grach podwójnych Ostróda zdobyła aż,trzy medale. Kacper Petaś zdobył srebrny medal z Karoliną Pęk w miksta.Kamil Dziadek w parze z Arturem Grelą z Bydgoszczy również srebrny medal.Dodatkowo Marco zajął trzecie miejsce z Tomaszem Kotowskim.

Aż 6 medali podczas Mistrzostw Polski pokazuje wysokie miejsce w Ostródzkich teninsistów w kategorii młodzieżowców.

Medal naszych zawodników:

Srebrny medal w drużynie (Marco Golla Kacper Petaś)

Srebrny medal w deblu(Kamil Dziadek)

Srebrny medal w miksta (Kacper Petaś)

Brązowy medal w singla(Marco Golla)

Brązowy medal w deblu (Marco Golla)