Informacje

DWIE OSTATNIE KOLEJKI LOTTO SUPERLIGII

W miniony weekend nasz zespół rozgrywał dwa ostatnie spotkania w Lotto Superlidze.W piątek we własnej hali podejmowaliśmy Dojlidy Białystok.Był to ciężki pojedynek dla naszych młodzieżowców,którzy rywalizowali z dwoma zawodnikami azjetyckiego pochodzenia  oraz Przemysławowi Walaszkowi.

Jeden jedyny chonorowy punkt zdobył Marco Golla ,który pokonał w drugiej grze wieczoru Youngyin Li.Dwa pojedynki tego wieczoru przegrał Kacper Petaś, który grał na "jedynce".W pierwszej partii uznał wyższość Przemka Walaszka a w drugiej wcześniej wspomnianemu Youngyin Li. Na trójce spotkali się Kamil Dziadek i były reprezentant kraju-Wang Zhen Yi.Doświadczenie wzięło góre i to zawodnik z Białegostoku wygrał ten pojeydnek. Cały mecz zakończył się zwycięstwem gości 3:1.

W niedziele zawodnicy Morlin mieli o wiele trudniejsze zadania.Na terynorium rywali musieli stanąć na przeciw obrońcom Mistrzostwa -Kopling Frac Jarosław.Trener- Tomasz Krzeszewski do rywalizacji wystawił tę samą trójkę co w piątkowym meczu.Jak i na papierze tak i na stole , obrońcy tytułu okazali się lepsi od młodzieży z Ostródy.Była to jednak doskonała lekcja dla zawodników oraz pokazanie ,że jeszcze dużo pracy przez nimi aby zostać Mistrzami Polski. Cały mecz zakończył się zwycięstwem rywali 3:0.