Informacje

DŁUGA HISTORIA W SUPERLIDZE SIĘ KOŃCZY

Po 23 latach w najwyższej klasie rozgrywkowej zespół z Ostródy kończy swoją historię.Przez wiele lat reprezentowaliśmy nasze miasto w całej Polsce!

W tym sezonie grając przez większość sezonu trójką młodzieżowców nie udało nam się utrzymać na kolejny rok w Ekstraklasie mężczyźn.Drugim zespołem ,który podzielił nasz los to stary przyjaciel "Zks Palmiarnia Zielona Góra".To jedyny klub walczący rok w rok równo z nami przez tyle lat.

Największymi sukcesami zespołu Morlin było przedewszystkim Mistrzstwo Polski, oraz wygranie Super Pucharu w Płocku.Przez tyle lat w naszej drużynie   grało wielu  mistrzów Polski,  medalistów Mistzostw Europy i Świata a także Mistrz Paraolimpijski.Były to wspaniałe lata dla Ostródy w Superlidze, za rok czekają nas rozgrywki w pierwszej lidze jednak tam również damy z siebie jak najwięcej i będziemy walczyć o jak najlepsze wyniki.

Wszystkim zawodnikom, trenerom a przedewszstkim kibicom dziękujemy za wsparcie  i reprezentowanie Ostródy w całym kraju jak i w Europie.Jeszcze raz dziękujemy!!