prev
next

I Liga: TTS Polonia II Bytom - LKS Odra Głoska 5:5

Druga drużyna TTS Polonii Bytom kojeny sezon będzie występować w I Lidze. Naszą drużynę będą reprezentować:

  • Marek Kądziela
  • Jakub Masłowski
  • Marcin Balcerzak
  • Bartosz Kwodawski
  • Szymon Radło

Dziś odbył sie inauguracyjny mecz I Ligi w Miechowicach, a naszym przeciwnikiem była LKS Odra Metraco S.A. Miękinia. Nasi zawodnicy stoczyli z rywalem wyrównany bój, a o końcowym wyniku zadecydował ostatni mecz, gdzie Bartosz Kwodawski uległ swojemu rywalowi 2:3. Ostatecznie zremisowaliśmy ten mecz, lecz postawa naszych zawodników pokazuje, iż dostarczą jeszcze wiele emocji kibicom zgromadzonym w naszej hali przy ul. Nickla.

TTS Polonia II Bytom - LKS Odra Głoska 5:5

Punktowali: Kądziela 2.0, Balcerzak 1.5, Masłowski 1.0, Kwodawski 0.5

Pełny protokół

              

Blog

Polonia TV

Galeria

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.