prev
next

Lotto Superliga: Białystok zdobyty

Rewalacyjnie spisała się nasza drużyna w Białymstoku, gdzie wygraliśmy z miejscowymi Dojlidami 3:0. Po raz kolejny menadżer zespołu Michał Napierała wystawił swojego najlepszego gracza - Tomasa Konecnego na "trójkę", a jako pierwszy do walki stanął Paweł Chmiel. Nasz zawodnik mierzył sie z doskonale nam znanym "Wandżim" i spisał się na szóstkę wygrywając z reprezentantem Polski 3:1. Po tak dobrym i dość niespodziewanym otwarciu spotkania Robert Floras bez większych problemów pokonał Białorusina Płatonowa nie oddając rywalowi żadnego seta. Mecz zakończył Konecny, który po dobrym spotkaniu wygrał z młodym reprezentantem Białorusi Khaninem 3:1.

Zapraszamy serdecznie na nasz kolejny mecz, który rozegramy w Hali na Skarpie 16 grudnia o godzinie 18:00 z Dekorglassem Działdowo.

UKS Dojlidy Białystok - 3S Polonia Bytom 0:3

Zeng Yi Wang vs Paweł Chmiel 1:3 (11:6 | 8:11 | 6:11 | 7:11)
Paweł Platonow vs Robert Floras 0:3 (4:11 | 10:12 | 9:11)
Aliaksandr Khanin vs Tomas Konecny 1:3 (11:7 | 9:11 | 8:11 | 6:11)

 

                                         

Blog

Polonia TV

Galeria

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.