prev
next

Czterech naszych zawodników wystąpi w Mistrzostwach Polski!

Robert Floras, Paweł Chmiel, Marek Kądziela oraz Marcin Balcerzak wystąpią w 85. Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów, które w dniach 3-5 marca 2017 r. odbędą się w Hali Sportowej Częstochowa. O ile Robert Floras oraz Paweł Chmiel zagwarantowali sobie dobrymi występami awans do IMP już wcześniej, to inni nasi zawodnicy musieli walczyć w eliminacjach, które odbyły się 12 lutego w Sosnowcu. Dwóch zawodników z naszego województwa mogło uzyskać awans po przebrnięciu sita eliminacyjnego i jak się okazało sprawa tego awansu rozstrzygnęła się między naszymi zawodnikami. Marek Kądziela wygrał w finale z Marcinem Balcerzakiem po zaciętym meczu 3:2, zaś ten drugi walczył jeszcze "od tyłu" o drugą pozycję i bez większych problemów to osiągnął, ogrywając w finale B swojego klubowego kolegę  Pawła Grelę 3:1. Jakub Masłowski został sklasyfikowany na miejscach 9-12, a Piotr Wróbel 17-21.

Komplet wyników turnieju eliminacyjnego tutaj

Pula nagród w mistrzostwach wyniesie 30 tys. zł. Uroczyste otwarcie zaplanowano 3 marca na godz. 9:00.

Blog

Polonia TV

Galeria

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.