prev
next

Lotto Superliga: Pablo show

Udanie zakończyliśmy weekend pełen emocji przy ping-pongowym stole. Nasz niedzielny rywal UKS Dojlidy Białystok przyjechał do Bytomia w najsilniejszym składzie wraz z reprezantantem Hong Kongu - Kwan Kit Ho. Młody i obiecujący zawodnik z Azji zmierzył się w pojedynku otwarcia z Tomasem Konecnym. Tomas podjął walkę, ale Kwan nie pozwolił mu tego dnia na wiele i bez starty seta ograł naszego lidera. Następnie dużą niespodziankę zrobił bytomskiej publiczności Paweł Chmiel, który po zaciętym boju ograł "Wandżiego" 3:2. Starcie "trójek", to mecz Roberta Florasa z Białorusinem Pavlem Platonovem. Robert po raz kolejny potwierdził swoją wyższośc nad rywalem i podobnie jak w I rundzie nie dał szans przeciwnikowi wygrywając 3:1. Kolejne starcie naszego "Tomka", to walka z Wang Zeng Yi. Tomas po zaciętym, trzysetowym starciu uległ "Wandżiemu" 1:2, mając piłke meczową przy stanie 11:10 w 3 secie. Dzisiejszy dzień należał jednak do innego naszego zawodnika - Pawła Chmiela. Ciężko było znaleźć na sali optymistę, który przewidziałby taki wynik jego spotkania z Kwan Kit Ho. Leworęczny zawodnik z Azji pewnie wygrał pierwszą odsłonę tego meczu dająć Pawłowi możliwość zdobycia jedynie 4 punktów. Nasz zawodnik znacznie odmienił swoją grę po nieudanym 1 secie
i wygrał dwa kolejne 11:9 i 13:11 radując publiczność zgromadzoną w Hali na Skarpie. Ajde Pablo!

retransmisja meczu

3S Polonia Bytom vs UKS Dojlidy Białystok 3:2
Tomas Konecny vs Kwan Kit Ho 0:3 (9:11 | 8:11 | 8:11)
Paweł Chmiel vs Zeng Yi Wang 3:2 (13:11 | 12:10 | 8:11 | 4:11 | 11:9)
Robert Floras vs Pavel Platonov 3:1 (11:3 | 12:14 | 11:6 | 11:9)
Tomas Konecny vs Zeng Yi Wang 1:2 (8:11 | 11:9 | 11:13)
Paweł Chmiel vs Kwan Kit Ho 2:1 (4:11 | 11:9 | 13:11)

 

                                         

Blog

Polonia TV

Galeria

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.