prev
next

Lotto Superliga: Play-offy sie oddalają

Niestety nie udało nam się wywalczyć chociażby punktu w starciu z AZS AWFIS Gdańsk. Trener Michał Napierała desygnował do walki na pierwszy ogień Roberta Florasa, który mierzył się z Wang Yangiem. Robert źle rozpoczął to spotkanie, lecz z czasem grał coraz lepiej. Niestety udało mu sie ugrać tylko jednego seta z reprezentantem Słowacji. Następnie do stołu podeszli Paweł Chmiel oraz Kaii Yoshida. Niestety "Pablo" w dzisiejszym starciu był bezradny, gdyż to Japończyk dyktował warunki gry prezentując wysoką formę i pewnie ograł naszego zawodnika bez straty seta. Nadzieje w nasze serca wetchnął Tomas Konecny, który tego dnia był wystawiony na "trójce". Tomas skutecznie rozprawił się z Patrykiem Zatówką i wygrał to spotkanie 3:1. Bardzo emocjonujący przebieg miało starcie Roberta Florasa z Kaii Yoshidą. Ten trzysetowy pojedynej dostarczył dużo emocji zgromadzonej publiczności. Nasz zawodnik może żałować pierwszego seta, w którym prowadził już 10:7, lecz nie zdołał go wygrać. Za to w kolejnej odsłonie tego pojedynku Robert odrobił trzypunktową stratę i wyrównał stan meczu na 1:1. Decydujący set padł jednak pewnie łupem Japończyka i to goście wracają nad morze z kompletem punktów.

Nasza sytuacja w tabeli mocno się skomplikowała i tracimy już 5 punktów do czwartego w tabeli Zooleszcza Bydgoszcz.

Kolejne spotkanie rozegramy 21 kwietnia w Grodzisku Mazowieckim z miejscową Bogorią.

retransmisja meczu

3S Polonia Bytom vs AZS AWFIS Gdańsk 1:3
Robert Floras vs Wang Yang 1:3 (7:11 | 11:5 | 7:11 | 10:12)
Paweł Chmiel vs Kaii Yoshida 0:3 (6:11 | 5:11 | 5:11)
Tomas Konecny vs Patryk Zatówka 3:1 (11:9 | 9:11 | 11:8 | 11:5)
Robert Floras vs Kaii Yoshida 1:2 (10:12 | 11:9 | 2:11)

 

                                         

Blog

Polonia TV

Galeria

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.