prev
next

SMP Showdown Śląsk

Zachęcamy do wsparcia akcji zbiórki na stół do gry w tenisa stołowego dla osób niewidomych!

Akcja trwa do 12 lipca.

Dane do przelewu:
Nadawca: Zrzutka.pl sp. z o. o.
Numer konta: indywidualne dla naszej akcji: 04 1750 1312 6885 3096 7033 4710
poniżej łącze do naszej akcji jakby ktoś chciał poczytać o tym, lub dokonać wpłaty przez stronę: https://zrzutka.pl/showdown-nie-tylko-dla-niewidomych-g6nwaj
Tutaj skrótowy opis, co, po co i dlaczego:
Witamy wszystkich ludzi dobrej woli. Nazywamy się Angelika, Mariusz, Sławek i Przemek. Jesteśmy niewidomi, i gramy w showdown. Niby nic w tym dziwnego, bo niepełnosprawni grają w różne dziwne sporty, o których zdrowi nigdy nie słyszeli. My właśnie chcielibyśm to zmienić.  Postanowiliśmy wyjść z showdownem do widzących osób i do tego potrzebujemy Waszej pomocy, bo sami nie damy rady. Chcemy kupić czeski profesjonalny stół do showdowna, na którym się rozgrywa turnieje w całej Europie. Stół taki kosztuje ponad sześć tysięcy złotych, i mamy nadzieję że wspólnymi siłami, wraz z portalem zrzutka.pl uda nam się uzbierać na ten stół.
Dzisiaj każdy kto tylko chce może do nas dołączyć dzięki uprzejmości klubu Tenisa Stołowego 3S Polonia Bytom i spróbować sił w tej dyscyplinie, a nawet wziąć udział w comiesięcznym turnieju, na który wstęp jest bezpłatny. Do tego organizujemy darmowe treningi dla początkujących w każdy wtorek od godz. 16:00 do 18:00.
Dzięki udanej zbiórce będziemy mogli to robić profesjonalnie. Wszystkich chętnych nam pomóc i wspomóc choćby symboliczną złotówką zapraszamy tutaj: https://zrzutka.pl/g6nwaj
O postępach w zbiórce na stół będziemy informować na naszym fanpage:
https://www.facebook.com/smp.silesia/

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszej strony, oraz udostępniania tego wydarzenia gdzie tylko się da. Czym prędzej uda nam się uzbierać na stół tym szybciej będziemy mogli wszyscy profesjonalnie trenować, oraz organizować turnieje z prawdziwego zdarzenia na Górnym Śląsku.

A gdyby ktoś miał jakieś pytania, albo chciał się dowiedzieć co zrobiliśmy do tej pory, to po niżej  podajemy namiary do nas:
Showdown Śląsk - Nie tylko dla niewidomych.

Kanał na YouTube:
smp showdown śląsk

Fanpage na Facebooku:
https://www.facebook.com/smp.silesia/

E-mail:
[email protected]

Z sportowym pozdrowieniem załoga SMP.

Blog

Polonia TV

Galeria

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.