prev
next

Wygrana z Grudziądzem


 

Wracamy z Grudziądza z tarczą! Koncertowy mecz Roberta Florasa. Pokonaliśmy Olimpię-Unię Grudziądz w wyjazdowym spotkaniu 3:1.

Biorąc pod uwagę dobrą formę młodych zawodników z Grudziądza - Samuela Kulczyckiego, który wygrał ostatnio zawody z cyklu Grand Prix Polski i Macieja Kubika można było spodziewać się ciekawego spotkania. Na pierwszy ogień do stołu podeszli Kulczycki i Mateusz Gołębiowski. Nasz zawodnik nieznacznie przegrał pierwsze dwa sety i nie zdołał odwrócić losów spotkania, przez co mecz dobrze rozpoczął się dla gospodarzy, którzy prowadzili z nami 1:0. Na szczęście, to był jedyny wygrany pojedynek tego wieczoru przez zawodników z Grudziądza. Świetną grę potwierdził przy stole Robert Floras, który nie dał żadnych szans Szymonowi Malickiemu, ktorego pokonal bez straty seta oraz Kulczyckiemu, któremu zabrakło dziś argumentów przy stole na naszego zawodnika. Ważny punkt dołożył Antonin Gavlas, który w bardzo zaciętym meczu "trójek" pokonał Kubika 3:1. Tym samym mając 10 punktów znajdujemy sie obecnie na 5 miejscu w tabeli Lotto Superligi.

Zapraszamy serdecznie na następny mecz, który rozegramy w Miechowicach w niedzielę 21 października o godz. 18:00, a naszym rywalem będzie ekipa Dojlid Białystok z Wandżim na czele.

Olimpia-Unia Grudziądz vs 3S Polonia Bytom 1:3
Samuel Kulczycki vs Mateusz Gołębiowski 3:0 (12:10,11:9,11:6)
Szymon Malicki vs Robert Floras 0:3 (6:11,7:11,6:11 )
Maciej Kubik vs Antonin Gavlas 1:3 (15:13,8:11,11:13,11:13)
Samuel Kulczycki vs Robert Floras 0:2 (7:11,6:11)
 

        

Blog

Polonia TV

Galeria

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.